reklamı kapat

POPÜLER

Peugeot Traveller’a teknoloji üssü makyajı

13 Şubat 2016

Peugeot Traveller, Cenevre otomobil fuarına sergilenmek üzere makyajlandı. Ancak bu yılki Traveller, alıştığımız MPV’lerden çok farklı. Dışarıdan bakıldığında şık VIP shuttle araçlarını andıran otomobil, içeride ise tam bir mobil eğlence sistemine dönüşüyor.

Peugeot Traveller i-Lab adını alan konsept otomobilin sürgülü kapısı açıldığında yolcuları 32 inç büyüklüğünde dev bir dokunmatik ekran karşılıyor. Geniş kabininde karşılıklı ikişer kişilik dörtlü oturma sisteminde yolcular bu dev bilgi eğlence sisteminden sonuna kadar faydalanabiliyor. Ekrandan bir bütün olarak faydalanılacağı gibi isteğe göre dörde bölerek de ayrı ayrı kullanılabiliyor.

Hem ekran hem de ekranın işlev görmesini sağlayan Wi-Fi ve Bluetooth gibi modüllerin yapımında Samsung‘la ortak çalışan Peugeot, i-Lab konseptiyle daha çok profesyonellere hizmet sunmayı planlıyor. Sanal gerçeklik desteği de sunan bu dev ekran eğlenceyi profesyonel hayata taşıyacak. Peugeot Traveller i-Lab tüm detaylarıyla Cenevre otomobil fuarında sergilenecek.

YORUMLAR