reklamı kapat

POPÜLER

Peugeot ticari araç

Peugeot ticari araç temmuz kampanyasını duyurdu; işte detaylar

Peugeot ticari araç departmanı binek modellerde olduğu gibi sıfır faiz fırsatı ve uygun ödeme seçenekleriyle kullanıcıların dikkatini çekmek istiyor.

Peugeot Türkiye, binek modellerle birlikte ticari araç modellerinde de sıfır faizli kredi ve uygun ödeme seçenekleri temmuz ayında sunuyor. Ay boyunca devam edecek kampanya kapsamında, güçlü SUV görünümü ve Zenith cam tavan ile segmentinde kuralları değiştiren Rifter, 80.000 TL için 15 ay %0 faiz fırsatı öne çıkıyor. Boxer, Expert, Expert Traveller ve Partner Van modelleri ise 100.000 TL için 15 ay %0,99 faiz veya 50.000 TL için 12 ay %0 faiz seçenekleriyle ticari araç ihtiyacı olan kullanıcıları bekliyor.

Peugeot ticari araç modellerinden detaylar

PEUGEOT, hafif ticari araçlar alanında kullanıcılara zengin ürün çeşitliliği sağlıyor. Rifter, sunduğu donanım özellikleri ve SUV görünümlü tasarımıyla hem ticari amaçlı kullanımı hem de aile beklentilerini karşılıyor. Markanın bir diğer başarılı hafif ticari araç modeli Expert, geniş iç hacmi, teknolojisi ve sunduğu binek otomobil konforuyla rakiplerinden ayrılıyor. Model, keyifli seyahatler için Expert Traveller ve ticaretin uzmanları için Expert Van olmak üzere iki farklı seçenekle tüm ihtiyaçlara uyum sağlıyor. PEUGEOT Partner Van, kendi sınıfında ilk olan i-Cockpit® ile yepyeni bir sürüş deneyimi sunuyor ve tasarımıyla tüm bakışları üzerine çekiyor. Boxer ise minibüs ve Van sınıfında standartların üzerine çıkıyor.