reklamı kapat

POPÜLER

pixels

Piksellerinize ayrılmaya hazır olur [Video]

Adam Sandler‘ın video oyun tabanlı filmi Pixels‘in çıkış tarihi duyuruldu. Filmde pek çok kült oyun yer alıyor.

Pixels ismiyle gelen film yine aynı ismi taşıyan YouTube kısa filmini baz alıyor. Pac-Man‘den Donkey-Kong‘a kadar pek çok retro oyunu bünyesinde barındıran film, eğlenceli tanıtım videosu ile 15 Mayıs 2015’te gösterime hazırlanıyor. Çekimleri gelecek ay başlayacak olan filmin konusu da tanıtım videosu kadar ilgi çekici.

pixels
Arcade oyunları yanlış yorumlayan uzaylılar, oyunların görsellerini model olarak kullanıp New York’a savaş açıyor. Piksel piksel şehri dağıtan uzaylıları durdurmak için ABD Başkanı Will Cooper, 80’ler oyun şampiyonasını kazanan arkadaşı Jules Brenner’dan yardım istiyor. Jules Brenner’ın kurduğu retro oyun uzmanlarından oluşan ekip bir anda New York’un tek şansı haline geliyor.

Bu eğlenceli filmde yer alacak isimler arasında Adam Sandler‘ın yanı sıra Michelle Monaghan ve Peter Dinklage bulunuyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Harry Potter’ın ilk iki filmini yönetmiş olan Chris Columbus oturuyor.

VİDEO

YouTube’a giriş için Google Chrome’da ZenMate eklentisi veya Hotspot Shield/VPN Express/TunnelBear gibi VPN uygulamaları kullanabilirsiniz.

YORUMLAR