reklamı kapat

POPÜLER

ONEXPLAYER
ONEXPLAYER

Dünyanın en güçlü taşınabilir oyun konsolu: ONEXPLAYER [Video]

Fon toplama platformu Indiegogo sıra dışı taşınabilir bir oyun konsolunu oyun tutkunlarıyla buluşturmaya hazırlanıyor. Dünyanın en güçlü taşınabilir oyun konsolu olarak lanse edilen ONEXPLAYER, sunduğu güçlü performansla oyun tutkunlarını heyecanlandıracağa benziyor.

Intel’in 11.nesil Tiger Lake i7 işlemcisinden güç alan oyun konsolu i5 işlemci seçeneğiyle de satın alınabiliyor. Bu kadar güçlü bir işlemcinin taşınabilir bir cihazda yer alması gerçekten etkileyici görünüyor. 16 GB RAM’i de bünyesinde barındıran cihaz bu sayede sekmeler arasındaki geçişlerde hızlı bir performans sergiliyor. 512 GB veya 1 TB SSD depolama seçenekleri sunan cihazın pil kapasitesi ise 15.300 mAh. Cihaz opsiyonel olarak klavye desteği de sunuyor. Klavye satın alınması durumunda cihaz mini bir dizüstü bilgisayara dönüşüyor. 2.560 x 1.600 piksel çözünürlüklü 8,4 inçlik IPS ekranın tercih edildiği konsolun ekranı sRGB renk gamının yüzde 100’ünü destekliyor. Stereo destekli hoparlörlerle güçlü performans sergileyen cihaz 65 watt hızlı şarj desteğine de sahip. Taşınabilir şarj cihazlarıyla da şarj edilebilen oyun konsolunda Wi-Fi 6 teknolojisi de bulunuyor.

ONEXPLAYER satış fiyatı ne kadar?

Parmak izi sensörüne de sahip olan cihazda iki adet USB 4.0 bağlantı noktası yer alıyor. Elde kullanım dışında televizyon ve dizüstü bilgisayar modları da sunan cihaz Windows 10 yüklü geliyor. Cihazın yurt dışındaki başlangıç fiyatı ise 819 dolar. Konsolun sevkiyatı haziran ayında başlayacak.

İlgili video

Oyun konsolunun tanıtım videosu