reklamı kapat

POPÜLER

pioneer-free-me

Pioneer’dan Bluetooth’lu portatif hoparlör serisi Free Me

Pioneer, kullanım kolaylığı ve tasarıma odaklanan iki yeni Bluetooth hoparlörü duyurdu. Free Me serisi XW-LF3 ve XW-LF1 hoparlörler, her yönden ses iletebilen 360 derecelik ilginç bir tasarıma sahip. Çantada taşınabilecek kadar ufak ve hafif olan cihazlar, modern ve klasik görünümü bir araya getirmiş.

15 x 4,5 x 8,25 ebatlarındaki hoparlörlerin her biri 340 gram ağırlığında. Şarj edilebilen lityum iyon pille gelen cihazlar yedi saate kadar müzik çalabiliyor. İki modelde de cihazlarla hızlı bağlantı sağlayan “one-touch” özelliğine ek olarak yakın saha iletişim (NFC) teknolojisi bulunuyor.

pioneer-free-me
Çok güçlü full range hoparlörlere sahip olan cihazların tasarımı her yönden ses yayınına imkan vererek sesin boğuk gelmesini veya cihaz çevresindeki nesnelerden ötürü bloke olmasını önlüyor. Bu hoparlörleri müzik dinlemek için kullanabileceğiniz gibi aramalarınızı yönlendirerek hands-free görüşme de yapabiliyorsunuz.

pioneer-free-me
Kompakt boyutuyla portatifliği tartışılmaz olan bu hoparlörlerin en büyük avantajı tasarımı gibi görünüyor. Şekil olarak ufak bir çantaya benzeyen hoparlörlerden XW-LF1 modelinde mavi tonlarında kauçuk kaplama bulunurken, XW-LF3 gerçek deri kaplamasıyla hakikaten lüks bir ürün olduğunu ortaya koyuyor. İki cihazda da kaplamaya uygun renkte metal hoparlör yüzeyi bulunuyor.

149 ve 199 dolarlık etiketlerle piyasaya çıkacak Free Me serisinin önümüzdeki kasım ayında satışa sunulması planlanıyor.