reklamı kapat

POPÜLER

Plants-Vs-Zombies

Plants vs. Zombies: Garden Warfare ile savaş alanına dahil olun [Video]

Plants vs. Zombies yakın zamana kadar oldukça sevilen bir mobil oyun serisiydi. Zombi saldırısını sevimli gösterebilecek nadir oyunlardan diyebiliriz hatta kendisi için. Bu serinin son üyesi Garden Warfare bilgisayar platformuyla buluşmasını sonunda gerçekleştiriyor.

Mobil oyun olarak başlayan hayatına, kazandığı popülerlikle farklı platformlarda da devam eden Plants vs. Zombies serisinin geliştiriciliğini PopCap Games yapıyor. Alan koruma tabanlı olan oyunun zaman içerisinde değişimi inanılmaz boyutlarda. Bunun en iyi örneklerinden biri de Garden Warfare. Çok oyunculu üçüncü şahıs nişancı oyunu olan Garden Warfare, aksiyon dolu bir alan koruma oyunu. Electronic Arts‘ın dağıtıcılığını yaptığı oyun bu yılın başında Xbox One ve Xbox 360 için çıkmıştı aslında ama PC oyuncularına ulaşması biraz vakit aldı.

Plants-Vs-Zombies
Battlefield‘dan esinlenilerek hazırlanan bu oyun, Battlefield’a göre fazlasıyla sevimli aslında. Farklı karakterlere ait farklı özellikler barındıran Garden Warfare’in keyifli bir savaş deneyimi sunmayı amaçladığı çok belli. 24 Haziran’dan itibaren satışı başlayacak olan oyunu EA’e ait Origin platformu üzerinden satın alabilirsiniz. Umuyoruz ki Garden Warfare kendine örnek aldığı Battlefield gibi hatalarla dolu bir oyun olmaz.

VİDEO

YouTube’a giriş için Google Chrome’da ZenMate eklentisi veya Hotspot Shield/VPN Express/TunnelBear gibi VPN uygulamaları kullanabilirsiniz.

YORUMLAR