reklamı kapat

POPÜLER

POCO X4 Pro 5G ve POCO M4 Pro
POCO X4 Pro 5G ve POCO M4 Pro

POCO M4 Pro modeli için resmi Türkiye fiyatı belli oldu

Xiaomi’den doğan POCO markasının iki modeli POCO X4 Pro 5G ve POCO M4 Pro yakında Türkiye’de satışa sunulacak.

POCO X4 Pro 5G için buradan, POCO M4 Pro model içinse buradan ulaşabileceğiniz satış sayfaları geçtiğimiz hafta açılmıştı ancak sayfalarda bir fiyat yer almıyordu. Bugün ise Xiaomi Türkiye tarafından sayfalarda bir güncelleme yapıldı. Bu güncelleme spesifik olarak M4 Pro için oldu ve telefonun 6 GB RAM + 128 GB depolama için 6.299 TL, 8 GB RAM + 256 GB depolama içinse 6.699 TL fiyatla satılacağı açıklandı. Açılan sayfaya göre X4 Pro 5G için 6 GB RAM + 128 GB depolama ile 8 GB RAM + 256 GB depolama seçenekleri sunulacak. Ancak bu modelin Türkiye fiyatları henüz belli olmuş değil. Resmî sitesine her iki telefon modelini de “siyah” renkte ekleyen Xiaomi, telefonlar için henüz net satış tarihleri vermiyor.

Türkiye’deki ürün gamına en son resmi sayfasına buradan ulaşabileceğiniz POCO M4 Pro 5G modelini ekleyen Xiaomi, ondan önce de resmi sayfası burada yer alan Redmi 10 2022 modelini Türkiye’de satışa sunmuştu. POCO X4 Pro 5G ve POCO M4 Pro, daha önce de aktardığımız gibi tüm ihtiyaçları karşılaması için tasarlanmış fiyat-performans odaklı birer telefon olarak karşımızda yer alıyor.

Sayfanın en üstünde POCO Türkiye tarafından paylaşılan kutu açma görsellerini görebileceğiniz telefonlar, kutularında bir şarj cihazı taşıyor. Aynı zamanda kutuda bir koruma kılıfı da sunuluyor. Telefonların yanında bir kulaklık ise verilmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi’den doğan en önemli markalardan olan POCO, Türkiye’ye POCO F3, POCO M3 Pro 5G, POCO X3 NFC, POCO X3 GT ve POCO X3 Pro gibi telefon modellerini de getirmiş ve resmi olarak satmıştı. X4 Pro 5G ve M4 Pro’nun da çok yakında satışa olmasını bekliyoruz.

POCO X4 Pro 5G ve POCO M4 Pro yanında bu da ilginizi çekebilir: Apple Mac Studio ve Studio Display