reklamı kapat

POPÜLER

cube

Polaroid’den sevimli ve ufacık bir aksiyon kamerası: Cube [Video]

Video kameralar şüphesiz çok gezenler ve macera tutkunlarının vazgeçilmezleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. Bu tip kameralarda taşınmaya uygun bir boyut kadar aksesuar çeşitliliği de önemli. Polaroid tüm bu ihtiyaçları karşılayan yeni sevimli aksiyon kamerası Cube’u tanıttı.

cube
Polaroid‘in yeni aksiyon kamerası Cube sevimli tasarımıyla cebinize sığacak kadar küçük. 35 mm olan bu kameranın sempatik görüntüsünün altında güçlü çekim özellikleri yatıyor. 1080p video kaydı yapabilen kamera, mıknatıslı gövdesiyle herhangi bir metal yüzeye tutturulabiliyor. Cube’ün canlı renklere sahip gövdesi darbeye dayanıklı ve iki metreye kadar su geçirmiyor. 124 derece geniş açılı lense sahip kamera daha dinamik çekimler için de oldukça kullanışlı. MicroSD kart kullanan Cube, tam şarjla 90 dakikaya kadar çekim yapabiliyor. Video kaydı sırasında fotoğraf da çekebileceğiniz The Cube, fotoğrafta 6 megapiksel çözünürlük sunuyor.

cube
Cube, aksesuarlarına kadar düşünülmüş. Su geçirmez özel kılıftan askılara, maymun gövdesi şeklindeki stanttan kolye ucuna kadar pek çok aksesuarı bulunan Cube, sınırsız eğlence vadediyor. Şu an ön siparişte olan bu şirin kameranın fiyatı ise 100 dolar.

VİDEO