reklamı kapat

POPÜLER

Probook MiniPC N3

Ev eğlencesi için kompakt ve ideal bir çözüm arayan kullanıcılara Probook’tan başarılı ürün geldi. MiniPC N3 adındaki bu minik cihaz, evinizin başköşesindeki plazma televizyonunuzu bir bilgisayara dönüştürecek bir bilgisayar. Ancak minik dediğimize bakmayın, zira dev bir ekranda bilgisayar kullanma rahatlığı yaşatacak özelliklerle donatılan MiniPC N3, şık tasarımı ve ergonomik kullanım imkanıyla dikkat çekiyor.

KOMPAKT TASARIM
Küçük, hafif ve şık tasarımıyla dikkat çeken MiniPC N3, dış görünüşüyle küçük bir ADSL modemi andırıyor. Ön ve arka yüzünde bağlantılar bulunduran cihaz, beraberinde getirdiği aparatla da monitör veya plazma televizyonunuzun arkasına kolayca monte edilebiliyor. Böylece masa üzerinde kalabalık yapmayan MiniPC N3, üzerinde yer alan HDMI veya DVI çıkışı yoluyla bilgisayar veya plazma televizyona kolayca bağlantı imkanı sağlıyor. Oturma odasında multimedya keyfi yaşamak isteyen kullanıcılara hitap eden cihaz, Wi-Fi desteği sayesinde televizyonunuz üzerinden internete girebilmenize de olanak tanıyor. Bunun yanı sıra üzerinde 6 adet USB bağlantısı bulunduran MiniPC N3, fotoğraf, müzik ve video gibi taşınabilir ortamda tuttuğunuz dokümanlara tam destek veriyor. Üzerinde bir ses çıkışı da bulunduran MiniPC N3, böylece acil durumlarda ses konusunda sıkıntı yaşamanızı önlüyor.

ATOM İŞLEMCİ
Windows 7 işletim sistemiyle çalışan MiniPC N3, üzerinde çift çekirdekli Intel Atom 330 işlemci taşıyor. 1.60 GHz hızında çalışan bu işlemcinin yanında 2 GB DDR2 bellekle güçlendirilen cihaz, böylece film, müzik ve fotoğraf gibi multimedya uygulamalarına oturma odası rahatlığında erişim sağlama fırsatı veriyor. 320 GB gibi geniş sabit disk alanına da sahip olan cihaz, küçük çaplı video arşivi için ideal bir platform olarak gösterilebilir. Ayrıca, Nvidia ION ekran kartıyla donatılmış olan MiniPC N3, böylece Full HD içerikleri görüntüleyebilme başarısı gösteriyor. Tüm bunlara bir de internet desteği eklenince, hem tasarım, hem de işlevsellik bakımından MiniPC N3, her evin eğlence ihtiyacını karşılayacak bir ürün olarak alternatifler arasındaki yerini alıyor.

FARKLI MODELLER
Uygun fiyatıyla dikkat çeken MiniPC N3, farklı sistem özelliklerine de sahip. Giriş seviyesi ve çift çekirdekli olarak iki ayrı seri altında satışa sunulan cihaz, 500 GB’lık sabit disk seçeneğine sahip modellerinden, FreeDos işletim sistemiyle gelen modellerine kadar birçok seçenek sunuyor. Her birinin ev eğlencesi için ideal olduğu açık. Size kalan yalnızca bütçenize göre seçim yapmak.

TASARIM
-5YILDIZ-

KULLANIM KOLAYLIĞI
-4YILDIZ-

PERFORMANS
-5YILDIZ-

ARTILAR
Kompakt tasarım, çift çekirdekli işlemci, Nvidia ION ekran kartı, Full HD desteği.

EKSİLER
Kablosuz bağlantı seçenekleri yeterli degil.

TEKNİK ÖZELLİKLER

İşlemci
• Intel Atom 330 1.60 GHz

Ekran Kartı
• Nvidia ION 256 MB DDR2

Bellek
• 2 GB DDR2

Sabit Disk
• 320 GB

Optik Sürücü
• Yok

Bağlantılar
• USB 2.0 (6 adet), HDMI, DVI, Wi-Fi
• Ethernet, kart okuyucu

Ses Çıkışı
• Var

Boyutlar
• 190 x 135 x 25 mm

Ağırlık
• 450 gram