reklamı kapat

POPÜLER

AKG K 440 NC

K 440 NC modelini kullanıcılara sunan AKG, hoparlör üniteleri üzerinde yer verdiği dahili mikrofonlar ile dışarıdaki sesi filtreleyebiliyor. Böylece farklı çevre koşullarında rahat bir kullanım imkanı sağlayabilirsiniz. Kablosu üzerinde bir arabirim bulunduran K 440 NC, içine pil yerleştirebileceğiniz bu arabirim vasıtasıyla gürültü engelleme özelliğini kontrol edebilmenize olanak tanıyor. Ancak bu arabirimin çok büyük olduğunu ve görsellik ile kullanımı olumsuz yönde etkilediğini söylemeliyiz. Yüksek ses çıkış gücüyle müzik dinlediğiniz anlarda sese doymanızı sağlayacak olan cihaz, ses kalitesiyle ise başarılı sayılabilecek bir grafik çiziyor. Diğer AKG kulaklıklarında da kullanılan 3D-Axis mekanizması, K 440 NC’de de karşımıza çıkıyor. Bu sayede katlanarak rahat bir şekilde taşınabilen K 440 NC, ergonomisiyleyse adeta sınıfta kalıyor. Esnek metal bir kulaklık köprüsü bulunan K 440 NC, bu metal köprü nedeniyle rahatsız bir kullanım sunuyor. Hoparlör ünitelerinin konumunu, takarken başınıza göre otomatik olarak ayarlayan K 440 NC, bunu sağlayan küçük birimleriyle tam anlamıyla saçınızı arasına sıkıştırıyor ve uzun süreli kullanımlarda da canınızı acıtıyor.

TASARIM
-1YILDIZ-

KULLANIM KOLAYLIĞI
-2YILDIZ-

PERFORMANS
-3YILDIZ-

ARTILAR
Gürültü engelleme desteği, ses kalitesi.

EKSİLER
Rahatsız tasarım. Büyük arabirim.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Frekans Tepkisi
• 12 Hz – 28 kHz

Empedans
• 32 ohm

Duyarlılık
• 125 dB

Renk
• Gümüş

Ağırlık
• 73 gram

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“AKG K 440 NC” için 2 cevap

  1. schizophrenia dedi ki:

    @ercan uğurlu kulaklığı yerden yere vurmuşsunuz lakin akg güncel ürün yelpazesinde bu modele yervermiyor. yerini alan k 480 nc ise bambaşka bir tasarıma sahip, keşke güncel modeli test etseydiniz.

  2. Ercan UGURLU dedi ki:

    İncelemelerimizi düzenli olarak takip ediyorsanız AKG ürünlerine karşı ne kadar ilgi duyduğumuzu ve beğendiğimizi biliyorsunuzdur. Ancak test merkezi olarak her ürüne karşı objektif davranmamız gerektiği de yadsınamaz bir gerçek. Bize firma tarafından gönderilen AKG K 440 NC’yi de aynı hassasiyetle inceledik ve bu bağlamda takdir edersiniz ki yukarıdaki tespitlerde bulunduk.