reklamı kapat

POPÜLER

tomb raider

PS4 ve PS4 Pro üzerinde Rise of the Tomb Raider grafik karşılaştırması [Video]

Bugün yurt dışında satışa sunulan Rise of the Tomb Raider’ın PS4 grafik performansı PS4 Pro performansıyla karşılaştırıldı. YouTube üzerinden yayınlanan grafik karşılaştırmasında oyunun PS4 Pro versiyonunun PS4 versiyonuyla neredeyse aynı olduğu görülüyor.

Bazı sahnelerdeki detay ve ışıklandırmalarda Rise of the Tomb Raider’ın PS4 Pro versiyonunun PS4’ten daha başarılı olduğunu söylemek mümkün. Ancak yine de belirtmekte yarar var. Daha önce yapılan PS3 ve PS4 grafik karşılaştırmalarının aksine PS4 ve PS4 Pro karşılaştırmasında bariz farklar yok. PS4 ve PS4 Pro üzerindeki Rise of the Tomb Raider grafik performans karşılaştırma videosunu hemen yukarıdan izleyebilirsiniz.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“PS4 ve PS4 Pro üzerinde Rise of the Tomb Raider grafik karşılaştırması [Video]” için 2 cevap

  1. Tolgahan Fatma Bilgehan dedi ki:

    anladığımız kadarıyla ps4 sahiplerinin almasına gerek yok ama benim gibi daha elde edemeyen varsa slim kasayla beraber heveslenen arkadaşlar alarak mutlu olabilirler. ps4 sahipleri de çok fazla üzülmesin pek de bir farkı yok =) ilerisi için kesin bir cevabımda yok açıkçası zaman gösterecek =)

  2. Emirhan Topal dedi ki:

    Şuan da ps4 sahileri zaten almamalı konsolla pc arasında olanlar almalı ki pro nun 4 ten farkını 2017 nin sonlarından sonra göreceğiz şuanda grafik olarak büyük bir fark yok ancak 1 2 seneye kadar çok bariz farklar olacaktır