reklamı kapat

POPÜLER

Tesla Lab Personal 1407932143

PS4’te çok sevilen üç oyuna Türkçe dil desteği geldi

Sony’nin Türkiye’deki PS4 kullanıcılarına güzel bir sürprizi var. Sony Türkiye, PS4’ün merakla beklenen oyunlarından LittleBigPlanet 3, Driveclub ve The Order: 1886’ın Türkçe dil desteğiyle sunulacağını açıkladı. Sony Computer Entertainment Worldwide Studios tarafından geliştirilen oyunlar, Türkçe altyazı ve dublaj seçenekleriyle birlikte oyunseverlerle buluşacak. Oyunların Türkiye’deki çıkış tarihleri henüz açıklanmasa da Avrupa’yla benzer bir takvim izlemesi bekleniyor. Buna göre, PlayStation platformunu en beğenilen oyunlarından bir olan ve renkli dünyasıyla büyük küçük demeden herkesin zevkle oynadığı LittleBig Planet 3, kasım ortasında,  grafikleriyle yarış tutkunlarını heyacanlandıracak Driveclub ekim başlarında, Victoria dönemi Londra’sına farklı bir yorum getiren, yüksek gerilimli üçüncü şahıs aksiyon oyunu The Order: 1886  ise şubat 2015’te satışa sunulacak.
Driveclub
Tesla Lab Personal 1407932143

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“PS4’te çok sevilen üç oyuna Türkçe dil desteği geldi” için 4 cevap

 1. engin dedi ki:

  Helal olsun Sony’ye Türkçe desteğinden dolayı.
  Sonra xbox filan tartışılıyor. Adamlar yıllardır kaçıncı oyunu Türkçe olarak sunuyor.

 2. efecanbasoz dedi ki:

  Sony’nin Türkiye’ye yatırımları çok. Microsoft sonunda pazarı gördü fakat çok geç kaldı. Xbox One için Türkçe desteği veriyorlar fakat PS4 Türkiye piyasasını; aynı Dünya’da olduğu gibi çoktan süpürdü bile.

 3. Aladdin Keykubat dedi ki:

  Little big planet gibi bir oyunda türkçe dublaj çok saçma değil mi? Oyundaki karakter konuşmuyorki. Diğer iki oyun içinse sony’i takdir ediyorum.

 4. Chgrafiker dedi ki:

  Adamlar dublaj demiyor ki! Dil desteği diyor.