reklamı kapat

POPÜLER

Razer’ın efsanevi oyun faresi Diamondback geri döndü!

Dünyanın önde gelen oyun aksesuarları üreticisi Razer, şu sıralar devam eden IFA 2015 etkinliğinde oyunseverleri heyecanlandıran bir haberle geldi. Razer, bir zamanlar oyuncular arasında bir hayli popüler olan Diamondback oyun faresinin daha gelişmiş ve güncel versiyonunu resmen duyurdu.

İlk kez 2004 yılında piyasaya sürülen orijinal farenin tasarım çizgisini bozmayan Razer, yeni nesil Diamondback’e bir dizi teknolojik ve ergonomik yeni özellik eklemiş. “Dünyanın en hassas sensörü” ve Chroma LED Lighting teknolojileri eklenen Razer Diamondback, her zamankinden daha güçlü. Hafif oluşu, hassasiyeti, ergonomik şekli ve hassasiyet ayarlarının kolay yapılması Diamondback’i öne çıkaran detaylar arasında. Farenin algılama hızı ise 16.000 DPI. Razer’ın özelleştirilebilir Chroma aydınlatmasıyla donatılan Razer Diamondback’in Chroma’lı tüm Razer ekipmanlarıyla senkronize çalışabildiği belirtiliyor.

RazerStore’da ön siparişe açılan Diamondback ekim ayında piyasaya sürülecek. Diamondback’in Amerika için belirlenen fiyatı 90 dolar, Avrupa fiyatı ise 100 euro.