reklamı kapat

POPÜLER

Realme

Realme, başarı stratejisini açıkladı: “Kule Teknolojisi”

 - Güncelleme: 31 Ekim 2023 11:18

BBK firmalarından olan ve Çin merkezli en büyük telefon üreticilerinden birisi olmayı başaran Realme, başarı stratejisini açıkladı.

Bu konuda uzun zamandır Türkiye’de olan Realme’den gelen açıklama şöyle oldu: “Gelecek nesillerin ihtiyaçlarını karşılamak için ileriye dönük teknoloji sunma vizyonuyla dünyanın en hızlı büyüyen cep telefonu markası Realme, “Spire” (Kule) stratejisi ile hızla yol almaya devam ediyor. 11 Pro serisi ise dünyanın ilk 200 MP Super Zoom kamerası, tasarımı ve sunduğu eşsiz deneyim ile bu stratejinin en iyi örneklerinden.  Beş yıl önce Realme, dünya çapında milyonlarca genci, ileri teknolojilere ulaşabilirlik ile güçlendirmek vizyonuyla markayı kurdu. Realme, son beş yılda büyük bir başarı elde ederek şimdiye kadarki en hızlı büyüyen akıllı telefon markası oldu. Bu hedef beraberinde zorluklarıyla da geliyordu. Realme, tüm bu dinamikler içinde hedefine odağını sürdürebilmek için önemli olana odaklandı ve stratejini şöyle kurdu: İleri teknolojilerle gençleri güçlendirin çünkü teknoloji herkes için erişilebilir hale getirildiğinde, şirket, sahip olabileceği gücü bilir diyerek Realme, odağında daha iyi tasarımlar ve daha iyi teknolojilerle hayranların sevdiği, öne çıkan ürünler üretmeye devam ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Artık her sayı serisi ürünü, güçlü bir Realme ürün kulesinin, tepesi olacak ve büyük bir ileri teknoloji ile öncülük edecek. Ürün deneyimini daha iyi hale getirmek için her ürün üstün tasarım, performans ve deneyimle de desteklenecek. Bu üç temel unsur, kulenin sağlam zeminini oluşturacak ve teknolojiden tasarıma, performansa ve daha fazlasına kadar her şey daha iyi kullanıcı deneyimi için oluşturmaya devam edecek. “

Ürün deneyimini daha da geliştirmek için Realme, yeni Küresel İleri Teknoloji Enstitüsü’ne büyük yatırımlar yapıyor. Üstün yeteneklerle desteklenen Realme, tüm şirketin yüzde 60’ını oluşturan mevcut Ar-Ge ekibine ek olarak 60’tan fazla önde gelen teknoloji uzmanından oluşan enstitüyü kurdu.

Şirketin teknoloji, ürün ve pazarlamada daha fazla hız ve kalite sunmasına olanak tanıyarak daha çevik ve uyarlanabilir gelişimleri, ileri teknolojinin geleceğini yaratmak için şarj, fotoğrafçılık, ekran, oyun, yonga seti ve endüstriyel tasarımdan oluşan altı ana alana odaklanarak teknolojik gücü de oluşturmasını sağladı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Şirketin “C” serisinin yanı sıra “Number” serisinin de başarısı, markanın 2022’de Orta Doğu ve Afrika’da olağanüstü iyi performans göstermesini sağladı. Ürünlerin Ar-Ge’sine daha büyük yatırımlar yapılmasının yanı sıra ürün kalitesine ve uzun vadeye odaklanılmasıyla Realme, 2022’yi yıllık bazda yüzde 57 büyüme oranıyla olumlu bir notla tamamladı.

Bu yıla baktığımızda Realme, Spire stratejisini sürdürmeye devam etti; yetenek tabanını ve teknolojik güçlü yönlerini geliştirmeye odaklanırken, ürün gruplarını azaltarak ve temel ürün gruplarına odaklanarak verimliliği arttırdı. 11 Pro Serisi’nin piyasaya sürülmesiyle bugüne kadar Realme’nin ürünlerini kullanıcıların hayatlarına fayda sağlayacak şekilde geliştirme stratejisinin etkili olduğu kanıtlandı.”

Realme açıklaması y anında bu da ilginizi çekebilir: İddialı AR gözlük Xiaomi Wireless AR Glass Discovery Edition