reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Redmi Note 10 5G

Redmi Note 10 5G modeli için Türkiye fiyatı belli oldu

Xiaomi imzalı Redmi Note 10 serisinin bir üyesi daha Türkiye’de satışa çıkıyor. Yakında Redmi Note 10 5G de raflardaki yerini alacak.

Xiaomi Türkiye tarafından geçtiğimiz aylarda yapılan lansman kapsamında Türkiye pazarına Redmi Note 10, Note 10S, Note 10 5G ve Note 10 Pro modellerinin getirileceği duyurulmuştu.

Burada ilk olarak Note 10 ve Note 10 Pro modelleri satışa sunuldu. Bu modeller için belirlenen fiyatlar Note 10 için 2.999 TL’den, Note 10 Pro içinse 3.799 TL’den başlıyordu.

Xiaomi Türkiye, o zaman Türkiye’de önümüzdeki 2 yıl içinde 5G’nin aktif olacağını düşündüklerini belirtti ve Türkiye’ye Note 10 5G modelinin de getirileceğini duyurdu.

İşte bu gücünü “MediaTek Dimensity 700” işlemciden alan 5G destekli telefon, bugün itibarıyla bir operatörün resmi sitesindeki yerini aldı.

Dört farklı renkte listelenen Note 10 5G için açıklanan fiyat ise 3.649 TL olarak görünüyor. Model henüz bahsettiğimiz operatörün stoklarında bulunmuyor. Bu açıdan henüz satış yapılmıyor. Ancak bunun çok uzun sürmesi beklenmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Redmi Note 10 5G Türkiye’de çok fazla ses getirmeyecektir

Telefonun 5G desteği taşıması şu an için pek bir şey ifade etmiyor. Şu noktada kişilerin bu modele odaklanması çok olası durmuyor. Ancak yine de telefonun Türkiye pazarına girecek olması olumlu karşılanıyor.

İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy S ailesi için geçmişe dönüş videosu