reklamı kapat

POPÜLER

Redmi Note 10

Redmi Note 10 serisinin kutuları da boş olabilir

Redmi Note 9 modelinin yerini alacak Xiaomi imzalı merak edilen cihazlar Redmi Note 10 ve Note 10 Pro için yeni bir detay var.

Xiaomi’nin üzerinde çalıştığı yeni telefonlarından Redmi Note 10 için en son gücünü Snapdragon 732G işlemciden alacak, Note 10 Pro içinse Snapdragon 765G 5G kullanacak haberi gündem olmuştu. İşte bu modeller, bir kullanıcıya sosyal medya üzerinden verilen resmi cevaba bakılırsa şarj cihazı olmadan gelebilir. Biliyorsunuz firma burada başlangıcı Mi 11 ile yapmıştı. Amiral gemisinin kutusuna şarj cihazı konulmamış, şarj cihazı ayrı olarak ücretsiz olarak verilmişti. Bugün ortaya çıktığı kadarıyla Redmi K40’da da benzer sayılacak bir durum olacak. Firma K40 serisini şarj cihazı olan ve olmayan olmak üzere iki farklı kutuda satışa çıkaracak. Apple’ın başlattığı ve Samsung’un izinden gittiği bu yeni döneme çok ama çok hızlı adapte olan Xiaomi, bu konuda şimdilik çok tepki çekmiyor çünkü şarj cihazını ücretsiz olarak veriyor. Bunun yeni telefonlarda devam edip etmeyeceğini ise zaman gösterecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Redmi Note 10 serisi merak uyandırıyor

Normal Note 10’un 6.53 inç FHD+ ekrana, 5.900 mAh pile ve en üstte 8 GB RAM’e sahip olduğu gelen bilgiler arasında yer alıyor. 256 GB dahili depolama taşıyacak telefon, Note 10 Pro ile beraber çok yakında resmi olarak lanse edilecek gibi görünüyor. En azından resmi kayıtlar buna işaret ediyor.

Not: Ana görsel temsilidir

İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy S ailesi için geçmişe dönüş videosu