reklamı kapat

POPÜLER

Reeder’ın yeni versiyonu Reeder 2, iOS için yayında

iOS platformunun popüler RSS okuyucusu Reeder’ın ikinci versiyonu Reeder 2, App Store üzerinden indirmeye sunuldu. Google’ın temmuz ayının başında Google Reader servisini kapatmasının ardından çalışmalarını sürdüren Reeder’ın ikinci versiyonu iPhone ve iPad desteğine sahip. Feedbin, Feedly, Feed Wrangler, Fever ve Readability gibi uygulamalara da destek veren Reeder 2, iOS 6.1 ve üzeri işletim sistemine sahip tüm iPhone, iPod touch ve iPad modelleriyle uyumlu. Silvio Rizzi tarafından geliştirilen uygulamayı aşağıdan indirebilirsiniz.

Reeder 2

FİYAT
8,99 TL

BOYUT
7,2 MB

YÜKLEMEK İÇİN
https://itunes.apple.com/tr/app/reeder-2/id697846300

*Uygulama fiyatları değişiklik gösterebilir.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Reeder’ın yeni versiyonu Reeder 2, iOS için yayında” için 2 cevap

  1. Bu Reeder’ın yeni versiyonu falan değil. Reeder’ın birebir aynısının tekrar piyasaya sürülmüşü. AppZapp’de ‘bu resmen dolandırıcılık, paranızı çarçur etmeyin’ diyen tonlarca kullanıcı yorumu var.

  2. Volkan YILMAZ dedi ki:

    Uygulama geliştiricilerin yeni nesil hastalığı bu. Güçlü bir güncelleme sunmak yerine “2”, “HD” veya “Plus” gibi isim eklentileriyle yeni uygulama gibi satıyorlar. Ticari açıdan uygulama geliştiriciler için mantıklı gözükse de son kullanıcı tarafında fazlasıyla rahatsız edici. Misal ben OS X, iPhone ve iPad’de kullanmama rağmen Reeder’ı tamamen rafa kaldırdım.