reklamı kapat

POPÜLER

reeder

Amerika boykotu şiddetleniyor; Türk markası Reeder’dan iPhone değişim kampanyası

Amerika ve Türkiye arasındaki ekonomik mücadele Cumhurbaşkanı Erdoğan‘ın boykot çağrısıyla şiddet kazanmıştı. Bu süreci değerlendiren Türk markası Reeder ise iPhone değişim kampanyasını duyurdu.

Kısaca özetlemek gerekirse Amerika ile mücadelede Türkiye’nin tavrı sertleşti. Önce Cumhurbaşkanı Erdoğan boykot çağrısında bulundu. Ardından Amerika’dan ithal edilen ürünlere ek vergi yaptırımı getirildi. Süreç giderek kızışırken Reeder da iPhone değişim kampanyası başlattıklarını duyurdu.

Markanın Facebook sayfası üzerinden duyurulan kampanyada “Samsun’da kurduğu fabrikası ile Anadolu’da teknoloji üretimine başlayan yeni nesil Türk markası reeder’ın satış rekorları kıran tabletleri ve yüksek performanslı telefonları ile şimdi tanışmak için harika bir fırsat! iPhone’unu getir, reeder’ını götür!” sözleri yer aldı. Kampanyaya katılabilmek için sahip olduğunuz telefonu her açıdan fotoğraflamak ve bir de videosunu çekerek markaya iletmek gerekiyor. Uygun görülmesi durumunda kendi telefonunuzu verip Reeder marka yeni bir model almanız mümkün oluyor. Fakat üzerine ekstra bir ödeme yapılıp yapılmadığına dair net bir bilgi yer almıyor. Eğer Reeder’ın bu kampanyasını değerlendirmek isterseniz detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Samsung’dan Galaxy Note 9 üzerinden iPhone X’u taşlayan reklam