reklamı kapat

POPÜLER

Renault Austral

Renault Austral için resmi kaynaklardan gelen render görseli tasarım karakterini netleştirdi

Önümüzdeki ay içerisinde tanıtımı gerçekleştirişecek olan Renault Austral, dış tasarım çizgilerini gösteren render çizimiyle bilinmezliklerini sonlandırıyor.

Küresel lansman etkinliği 8 Mart’ta gerçekleştirilecek olan Renault Austral için geri sayım devam ediyor. Kadjar’ın devamı niteliğinde ürün gamına eklenecek olan model, Renault’nun içerisinde bulunduğu karakteristik değişimin izlerini taşıyacak. Süreç içerisinde iç tasarım dinamiklerini gösteren render çizimleri paylaşılan modelin bu kez dış bölümündeki yüzü görme şansına erişiyoruz. Megane E-Tech’den de tanıdık olduğumuz yeni marka yüzünü taşıyacak Austral, karakter olarak sportif tarafa biraz daha yakın olacağının sinyallerini veriyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Renault Austral için bu zamana kadar netleşen detaylar

Megane E-Tech’de konumlandırılan dijital panellerin büyük oranda korunarak entegre edildiği bir kokpit, dış tasarımda olduğu gibi içeride de Austral’in silahlarından olacak. Bu bölümde toplamda 24,3 inçlik bir panel kullanıcı deneyiminde ön planda. CMF-CD3 altyapısı üzerine inşa edilecek olan Austral, daha çok hibrit motor seçenekleriyle öne çıkan bir SUV modeli olacak. 1,3 litrelik motorun 48V mild-hybrid desteğiyle harmanlandığı seçeneğin giriş seviyesini oluşturması beklenilen modelde şarj edilebilir hibrit seçeneği de masada görmemiz söz konusu.

İlgili video