reklamı kapat

POPÜLER

Revolt RSX3

Revolt RSX3 benzinli motosiklet için A101 kampanyası [13 Haziran 2024]

Revolt RSX3 benzinli motosikklet A101’de satışa sunuldu. Diğer modelde olduğu gibi Türkiye’de üretilen 125 cc’lik benzinli motosiklet düşük yakıt tüketimi ve uygun parça maliyetiyle göze çarpıyor.

Paket servis ve kurye gibi alanlar için uygun bir motosiklet olan Revolt RSX3 sürekli değişken otomatik vites sistemiyle geliyor. Araç üzeri arıza tespit sistemini bünyesinde barındıran motosiklet elektronik kontrollü full enjeksiyon sistemine destek veriyor. Saatte 85 kilometre hıza ulaşabilen motosikletin azami taşıma kapasitesi ise 150 kilogram. Yakıt tankı kapasitesi 8.3 litre olan araç LED ön fara sahip. Ön tarafta disk, arka tarafta kampana tipi frenin tercih edildiği motosikletin arkasında ufak bir bagaj kısmı bulunuyor. Kullanıcılar bu sayede ufak eşyalarını bu alana yerleştirebiliyor. Arka taşıma aksesuarı hafif yükleri taşımak için kullanılabiliyor. 2 kişilik oturma kapasitesi sunan araç 2 yıl garanti süresi sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Revolt RSX3 benzinli motosikletin kampanyalı fiyatı ne kadar?

Sigorta zorunluluğunun 125 cc veya 4 KW üstü güce sahip motorlar için gerekli olduğunu söyleyelim. Online satışa özel yerli üretim motosikletin A101’deki fiyatı ise 61.990 TL.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın