reklamı kapat

POPÜLER

Rock Band yaratıcılarından yeni oyun: Record Run

Harmonix Music Systems yeni oyunu Record Run‘ı geçtiğimiz hafta görücüye çıkardı. Oyuncuların, oyun içinde oluşturulan kütüphanede bulunan müzikler çalarken plak peşinde koştuğu bu sevimli oyun ilginizi çekebilir.

Punk Rock ekolünü benimsemiş karakterinizin özenle seçtiği plaklar bir anda etrafa dağılsa içiniz acımaz mı? Record Run ile karakterinize yardım edebilirsiniz. Arkada çalan müzik ile plaklarınızı toplarken karşınıza çıkacak engellere de dikkat etmeniz gerekiyor tabii. Engelleri atlaya zıplaya aşıp plaklarınızı topladıktan sonra her bölümün sonunda ne kadar başarılı olduğunuza bakabiliyorsunuz.

recordrun
Oyun ücretsiz ve şimdilik sadece iPhone ve iPad üzerinden oynanabiliyor. Arka planda çalan müziği ise cihazınızda yüklü olan müziklerden seçerek değiştirebiliyorsunuz. Bir çalma listesi oluşturma imkanı sağlayan oyun, ne yazık ki sınırlı sayıda şarkı eklemenize izin veriyor. Ayrıca karakterinizin görüntüsünü, hatta karakterinizi bile değiştirebiliyorsunuz, fakat bu özellikler de henüz biraz kısıtlı.

Oyun plakları toplama, engelleri aşma açısından birazcık Temple Run’ı anımsatsa da çizimleri çok sevimli. Animasyonlar ise oldukça eğlenceli. Bir yandan müzik dinleyip bir yandan da oyun oynamak isteyenler için keyifli bir alternatif oluşturuyor.

Record Run

FiYAT
ÜCRETSİZ

BOYUT
87,1 MB

YÜKLEMEK iÇiN
Record Run

*Uygulama fiyatları değişiklik gösterebilir.

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ
recordrun
recordrunrecordrun
recordrun

İLGİLİ HABERLER