reklamı kapat

POPÜLER

Casper Excalibur G770

RTX 3050 grafik işlemcili Casper Excalibur G770 dizüstü bilgisayar için indirim fırsatı [Kasım 2023]

Casper Excalibur G770 dizüstü bilgisayar için indirim fırsatı geldi. Gövdesinde metal bir malzemenin tercih edildiği bilgisayarda Intel’in Core i5 12450H işlemcisinden ve 16 GB RAM’den güç alıyor.

Dahili depolama kapasitesi 1 TB olan Casper Excalibur G770, Freedos olarak geldiği için kullanıcılar işletim sistemi de yüklemesi gerekiyor. Nvidia‘nın RTX 3050 grafik işlemcisiyle ışın izleme teknolojisinden yararlanan bilgisayarda Full HD çözünürlüklü 15,6 inç ekran yer alıyor. Bu ekran aynı zamanda 144 Hz yenileme hızıyla akıcı bir ekran deneyimi de sağlıyor. 178 derece görüş açısı sunan ekran 250 nit parlaklığa ulaşabiliyor. RGB aydınlatmalı klavyeyi bünyesinde barındıran bilgisayarda akıllı turbo termal sistem kullanılıyor. Bu sistem sayesinde sıcak havanın tahliyesi ve soğuk havanın içeriye alınması daha hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleşiyor. Bu sayede daha iyi bir performans elde edilebiliyor. Dolby Digital destekli hoparlörlerle güçlü bir ses performansı sunan bilgisayarda Wi-Fi 6 desteği de yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Casper Excalibur G770 dizüstü bilgisayar hangi bağlantılara destek veriyor?

İki adet USB 3.2, bir adet USB-C, bir adet HDMI ve SD kart okuyucusu bilgisayarın bağlantı noktaları arasında. 24.298 TL‘ye satılan bilgisayar yapılan indirimle şu anda 23.799 TL‘ye temin edilebiliyor.
casper

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın