reklamı kapat

POPÜLER

Lenovo Legion 5 Pro

RTX 3070 grafik işlemcisiyle güç gösterisi; Lenovo Legion 5 Pro incelemesi

RTX 3070 grafik işlemcisiyle oyuncuların hayallerini gerçekleştiren Lenovo Legion 5 Pro, sahip olduğu güçlü performansla fark yaratıyor. Bilgisayar detaylarıyla mercek altında

Dizüstü bilgisayar satın almadan önce beklentiniz doğrultusunda seçim yapmanız gerekiyor. Bazı kişiler taşınabilirliğe önem veren verirken bazen kişiler çok güçlü performans sunan bilgisayarlar arıyor. Hem hafif hem de çok güçlü performans sunan bilgisayarlar da piyasada olsa da bu bilgisayarların satış fiyatları uçuk seviyede olduğu için ne yazik ki çok az kişi tarafından tercih ediliyor.

Kısa bir süre önce Lenovo’nun kompakt gövdede güçlü bir performans sunan dizüstü bilgisayarını incelemiştik. Yoga Slim 7i Pro tasarımı ve başarılı ekranıyla bizden tam not almıştı. İncelediğimiz bu bilgisayarın ardından Lenovo bize oyun odaklı bir dizüstü bilgisayar gönderdi. Lenovo’nun oyun departmanı Legion tarafından geliştirilen Legion 5 Pro, hem oyun hem de iş odaklı bir dizüstü bilgisayar. Hem evde hem de dış ortamda oyun oynamayı seviyorsanız tercih edebileceğiniz bir model olan Legion 5 Pro, RTX 3070 grafik çözümüyle fark yaratıyor. Masaüstü bilgisayar deneyimini taşınabilir bilgisayarda sunan modelin iddialı performansından önce tasarımla başlayalım.