reklamı kapat

POPÜLER

GoPro
GoPro

Sabırsızlıkla beklenen GoPro Hero 7 ortaya çıktı

Drone modeliyle sektörde hayal kırıklığı yaratsa da aksiyon kameralarıyla pazarda lider olan GoPro, çok yakında yeni kamerası GoPro Hero 7’yi tanıtmaya hazırlanıyor.

Aksiyon kamerasına ait olduğu iddia edilen görsel, Reddit forumunda bir kullanıcı tarafından paylaşıldı. Yayınlanan görsele bakıldığında GoPro Hero 7’nin üç farklı versiyonla geleceği ortaya çıktı. White, Silver ve Black olmak üzere üç farklı versiyonla geleceği konuşulan kameraların 10 metre su altında rahatlıkla çalışabileceği belirtiliyor. Görüntü sabitleme özelliğinin geliştirildiği kameraların boyutu ise Hero 6 ile neredeyse aynı. Saniyede 60 kare 4K video ve saniyede 240 kare Full HD video kaydedebilen Hero 7 Black modelinin ön tarafında ekran yer alıyor. Yeni görüntü işlemcisi sayesinde Hero 7 Black’in Hero 6 Black’ten çok daha iyi performans sergilemesi bekleniyor. Yeni işlemciyle kameranın düşük ışıkta daha başarılı olacağını şimdiden söylemek mümkün. Sesle kontrol, dokunmatik ekran, Wi-Fi desteği ve GPS gibi özellikler Hero 7 Black’te beklenen diğer özellikler arasında. Giriş seviyesi modellerde çözünürlük değerinin daha düşük olması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GoPo Hero 7 ailesi ne zaman tanıtılacak?

GoPro Hero 7 ailesinin bu ayın sonunda tanıtılacağı konuşuluyor. Aksiyon kameralarının satış fiyatları ise henüz açığa çıkmış değil.

İlginizi çekebilir

Astronotun yaşadığı GoPro sorunu