reklamı kapat

POPÜLER

Samsung 7 Serisi CHRONOS hediyeli LOG takip yarışması devam ediyor


Samsung 7 Serisi CHRONOS hediyeli nefes kesen LOG takip yarışması kaldığı yerden devam ediyor! Samsung 7 Serisi CHRONOS dizüstü bilgisayarı kazanabilmek için yapmanız gereken; LOG Dergisi Twitter hesabını (@logdergisi) takip etmek, gizli 5 şifreyi toplamak ve bu başlığın altına yorum olarak göndermek. Şifreleri içeren yorumu bu başlık altında ilk sırada yer alan okurumuz Samsung 7 Serisi CHRONOS’un sahibi olacak. Şifrelerden ilk dördü yayınlandı bile! İlk şifreyi LOG Dergisi Kasım 2011 sayısında bulabilirsiniz. Diğer 3 şifre, LOG.com.tr’de saklı. Son şifre ise 14 Şubat 2012 Salı günü Sevgililer Günü’nde LOG Dergisi Twitter hesabından (@logdergisi) açıklanacak. Yayınlanan son şifre ardından 5 şifreyi de eksiksiz ve doğru olarak bu başlığın altına yorum olarak gönderen ve şifreleri içeren yorumu bu başlık altında ilk sırada yer alan okurumuza Samsung 7 Serisi CHRONOS’u hediye ediyoruz. İlk 4 şifreye sahip olmayanlar için LOG Dergisi Twitter hesabı (@logdergisi) üzerinden iki önemli ipucu paylaşacağız. Bu sayede Sevgililer Günü’nde yayınlanacak son şifreden önce ilk 4 şifreyi çok daha kolay bir şekilde bulabilirsiniz. İpuçları ve duyuru güncellemeleri için takipte kalın!

LOG Dergisi Twitter hesabını takip etmek için > @logdergisi veya twitter.com/logdergisi

YAYINLANAN ŞİFRELER NEYE BENZİYOR?

Yayınlanan şifreler yukarıda CHRONOS ÖRNEK ŞİFRE yazılı kısımda örneği gözüktüğü gibi. Yayınlanan ilk 4 şifreye ait ipuçları için LOG Dergisi Twitter hesabını (@logdergisi) takip etmeyi unutmayın.

KATILIM ŞARTLARI
– Büyük ödülü 5 şifreyi de eksiksiz ve doğru bir şekilde bu başlığın altına yorum olarak gönderen ve şifreleri içeren yorumu bu başlık altında ilk sırada yer alan okurumuz kazanacaktır.
– Yorum gönderebilmek için LOG.com.tr’ye üye olmak ve LOG Dergisi Twitter hesabını takip etmek gerekir.
– Şifreleri içeren yorumu gönderirken yaşanan olası kişisel veya genel bağlantı problemlerinden yarışmaya katılanlar sorumludur. Kurallarda da açık bir şekilde belirtildiği üzere şifreleri içeren yorumu bu başlık altında ilk sırada yer alan okurumuz yarışmayı kazanacaktır.
– Sitede yayınlanan şifreler yarışma sonlanana kadar yayında kalır. Bu sayede son ana kadar şifreleri toplayarak yarışmaya katılabilirsiniz.
– Son şifrenin yayınlanmasıyla birlikte aşırı yoğunluktan dolayı LOG.com.tr’ye erişimde problem yaşanabilir. Erişim problemi yaşanması durumunda yarışma iptal edilmez. Yarışma kuralları aynı şekilde geçerlidir.
– Şifreler dışında bu başlık altına eklenen tüm yorumlar silinecek ve doğru şifre geldikten sonar başlık yorumlara kapatılacaktır. Sorularınızı desteklog.com.tr adresine gönderebilirsiniz.
– Şifreler üye, ziyaretçi ayrımı olmadan herkes tarafından görüntülünebilir.
– Yarışmaya sadece Türkiye’de ikamet eden okurlarımız katılabilir.
– LOG Dergisi ve Güneş Reklamcılık bünyesinde çalışanlar yarışmaya katılamaz.
– LOG Dergisi yarışma kurallarında değişiklik yapma, yarışmayı erteleme veya iptal etme hakkını saklı tutar.
– Yarışmaya katılanların tümü yukarıda yazılı kuralları kabul etmiş sayılır.