reklamı kapat

POPÜLER

Panasonic LUMIX GF3 hediyeli LOG takip yarışması başlıyor! [sonlandı]

Şifreleri eksiksiz ve doğru olarak gönderen ilk okurumuz Sivas Akdere’den yarışmaya katılan S.Aydın Şahin olmuştur. Kendisini tebrik ediyoruz. İlk 10 sıralama ekranını ve yayınlanan tüm şifreleri aşağıda bulabilirsiniz.

Panasonic LUMIX GF3 hediyeli takip yarışması başlıyor! Değiştirilebilir lensli bu harika aynasız fotoğraf makinesini kazanabilmek için tek yapmanız gereken LOG Dergisi internet sitesinde önümüzdeki 2 gün (20 Ekim 2011 Perşembe – 21 Ekim Cuma) içerisinde yayınlanacak olan haberler içinde gizli Panasonic LUMIX GF3 uyumlu lenslerle birlikte yayınlayacağımız 4 farklı şifreyi toplamak. 2. gün yayınlanan son şifre ardından 4 şifreyi de eksiksiz ve doğru olarak okurlog.com.tr adresine ilk gönderen okurumuza Panasonic LUMIX GF3‘ü hediye ediyoruz. Şifreler ve duyuru güncellemeleri için takipte kalın!

ŞİFRE NEYE BENZİYOR?

Yayınlanacak olan şifreler yukarıda GF3-ÖRNEK yazılı kısımda örneği gözüktüğü gibi olacak. Gün içerisinde rastgele seçilmiş haberlerin içinde saklayacağımız bu şifreleri kaçırmamak için bugünden başlayarak tüm haberleri dikkatle okumanızı öneriyoruz.

KATILIM ŞARTLARI
– Büyük ödülü 4 şifreyi de eksiksiz ve doğru bir şekilde okurlog.com.tr adresine ilk gönderen okurumuz kazanacaktır.
– Yarışmaya sadece Türkiye’de ikamet eden okurlarımız katılabilir.
– LOG Dergisi çalışanları yarışmaya katılamaz.

ŞİFRELER

İLK 10 SIRALAMA EKRANI

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Panasonic LUMIX GF3 hediyeli LOG takip yarışması başlıyor! [sonlandı]” için 23 cevap

 1. Mehmet Naz dedi ki:

  Yarışmada tüm arkadaşlara başarılar 🙂 Şunu tam olarak öğrenebilirmiyiz?

  Şifrenin bulunduğu resimin yanında örnekte verdiğiniz gibi lens resmi olacakmı yoksa haberlerdeki resimlere rastgele yerleştirilen bir şifremi olacak?

 2. Volkan YILMAZ dedi ki:

  Şifrelerin yanında Panasonic LUMIX GF3 ile uyumlu lenslerin fotoğrafları olacak. Bu sayede Panasonic LUMIX GF3 lens ailesini de tanıyabilirsiniz.

 3. Deliri Yorum dedi ki:

  neden milleti gereksiz yere uğraştırıyorsunuz. çevrenizden kime verecekseniz verin. bu arada iPone 5 zamazingosuyla ilgili iPad verecektiniz. kime verdiniz. bilelim.

 4. Volkan YILMAZ dedi ki:

  Yarışmayı çevremizdekiler için değil okurlarımız için düzenliyoruz.

  http://www.log.com.tr/yeni-iphone-tahmin-yarismasi-ipad-2-odullu/ adresinde ve tüm sosyal medya hesaplarımız aracılığıyla kazanan kişiyi açıkladık.

 5. Deliri Yorum dedi ki:

  iyi niyetinize inanaraktan özür dilerim.

 6. Xray dedi ki:

  Şifreleri yollarken yanına uyumlu lenslerin isminide yazacaz mı ikincisi mail atarken ad soyad yazmaya gerek varmi saygılar

 7. LOG dedi ki:

  Şifreleri eksiksiz ve doğru bir şekilde göndermeniz yeterli. İlk gönderen kişiye göndermiş olduğu e-mail adresi üzerinden ulaşarak; ad, soyad, adres ve telefon bilgilerini isteyeceğiz.

 8. umut dedi ki:

  Yaş sınırı var mı ?

 9. yozvar dedi ki:

  ŞİFRELERİ Mail le mi yollayıcaz ne yapıcaz ne zaman bitecek

 10. xray dedi ki:

  hadi artık verin şu 4. şifreyi lütfen

 11. PSIKO54 dedi ki:

  Kazandım sanırım 🙂

 12. PSIKO54 dedi ki:

  yeni konu için başında bekliodum…

 13. PSIKO54 dedi ki:

  21 Ekim 2011 20:42 daha önce gönderen varmı?

 14. yozvar dedi ki:

  1şifre GF3-16591
  2şifre GF3-20101
  3şifre GF3-1603G
  4 SİFRE GF3-2507A

 15. PSIKO54 dedi ki:

  mail atman gerekiyordu

 16. LOG dedi ki:

  Şifreleri eksiksiz ve doğru olarak gönderen ilk okurumuz aydinn1905@hotmail.com adresinden gönderim yapan okurumuz olmuştur. Kendisini tebrik ediyoruz.

 17. PSIKO54 dedi ki:

  yayınlandığından 5 saniye içinde yolladım helal olsun beş saniyeden de önce göndermiş neyse hayırlı olsun 🙂

 18. merve dedi ki:

  @psiko54 bende 20:41 de yolladım yani sizden daha önce. Son şifre yayına girer girmez bir kaç saniye içinde. Log’dan da ilk yollayan kişinin mail saatini ve diğer katılımcıların listesini bekliyoruz. Umarım bizi dikkate alırlar.

 19. Volkan YILMAZ dedi ki:

  Yarışma dahilinde yayınlanan şifrelerin tümü ve ilk 10 sıralama ekranı duyurunun sonunda yer alıyor.

 20. merve dedi ki:

  Benden kaç saniye önce yollamış merak ettim doğrusu. Sevgili Log aydın beyin mailinin gönderildiği saatin saniyesi kaç ? ekran görüntüsünü eklerseniz memnun olurum. Aynı saniye içinde gelip gelmediğini merak ediyorum. Teşekkürler

 21. Volkan YILMAZ dedi ki:

  Bir önceki mesajda da yazdığı gibi duyurunun sonunda yer alan ilk 10 sıralama ekranı, halihazırda ekran görüntüsünün kendisidir. Hizmet sağlayıcımız olan Google, gönderilme sıralarına göre otomatik olarak dizmektedir.

 22. Xray dedi ki:

  TSK ederim Log ailesi gercekten çok bekledim dün nasip banaymis saliselerle kazanmisim diğer arkadaslarida tebrik ederim

 23. Fhmnc dedi ki:

  Hiç bir şey anlamadım.Biri tam olarak anlatabilir mi ?