reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Mobile Design Competition 2019 Samsung tasarım yarışması

Samsung’dan Galaxy cihazların geleceğine özel 40 bin dolar ödüllü tasarım yarışması

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, özel bir tasarım yarışması düzenliyor. Samsung Mobile Design Competition 2019 isimli yarışma iki farklı kategoriden oluşuyor.

Samsung Mobile Design Competition 2019, firma tarafından gelecek Galaxy mobil cihazların kullanımı için yenilikçi yollar aranması üzerine kuruluyor. Bu yarışmada yukarıda da söylediğimiz gibi iki farklı kategori yer alıyor. The Next Mobile + kategorisinde kişilerden Galaxy akıllı telefonlar, tabletler ve giyilebilir cihazlar için yeni aksesuarlar tasarlaması isteniyor. Burada “telefon kılıfı, tablet kılıfı, saat kayışı ya da kulaklık kılıfı” gibi ürünlerden bahsediliyor. Firma bu kategoride Galaxy cihazların değerini ve kullanımı artıracak yenilikçi ürünlere odaklanıyor. Diğer kategori ise The Next Mobile Wallpaper Paradigm olarak geçiyor. Burada ise tasarımcılardan Galaxy cihazlar için yeni duvar kağıtları hazırlaması isteniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Mobile Design Competition 2019 tasarım yarışmasına nasıl katılınır?

Bu özel tasarım yarışmasına direkt olarak buradan katılabiliyorsunuz. Katılmanın ücretsiz olduğunu yarışma, 18 yaş üstünde amatör ve profesyonel herkese açık durumda. İyi derece İngilizce bilen ve yurt dışına çıkma engeli olmayanlara hitap eden yarışmanın toplam ödülü 40 bin dolar seviyesinde. Kategori liderlerinin 10 bin dolar alacağı belirtiliyor. Ayrıca ikinci ve üçüncüye de 5 bin ile 3 bin dolar ödüller bulunuyor. Her kategorinin dördüncü ve beşinci ismi ise 1.000 dolar alıyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın tasarımıyla fark yaratan monitörü