reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy A21s

Samsung Galaxy A21s fiyatı en düşük seviyede

Samsung Galaxy A21s modelinin fiyatında indirim yapıldı. Piyasaya çıktığında satış fiyatı 3.199 TL olan model şu anda yapılan bir indirimle 2.418 TL‘ye satın alınabiliyor.

Piyasadaki başarılı giriş seviyesi akıllı telefonlarından olan Galaxy A21s gücünü sekiz çekirdekli Exynos 850 işlemcisinden ve 4 GB RAM’den alıyor. Depolama kapasitesi 64 GB olan telefon microSD kartlara da destek veriyor. Kullanıcılar bu sayede telefonlarının depolama kapasitesini artırabiliyor. Akıllı telefon önünde 13 megapiksel F2.2 selfie kamera yer alıyor. Telefonun arkasında ise 48 megapiksel ana, 8 megapiksel ultra geniş açı, 2 megapiksel derinlik ve 2 megapiksel makro kameralar bulunuyor. Telefonun ana kamerasıyla saniyede 30 kare Full HD video kaydı gerçekleştirmek mümkün. Galaxy A21s’in arkasına bakıldığında parmak izi sensörü de göze çarpıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy A21s uzun pil ömrüyle de dikkat çekiyor

Telefon yerleşik kamera uygulaması üzerinden YouTube, Facebook ve Instagram‘a canlı yayın yapılmasına da imkan tanıyor. 6,5 inç HD+ PLS IPS ekran üstüne kurulan cihaz, 15W destekli 5.000 mAh pil taşıyor. Kutusundan Android 10 yüklü çıkan telefonun üç farklı renk seçeneği bulunuyor. Çift SIM kart desteği de bulunan telefonda yüz tanıma özelliği de mevcut. Galaxy A21s’in özelliklerine bakıldığında telefon giriş seviyesi telefon satın almayı düşünenlere göz kırpıyor.

Samsung Galaxy A21s

İlginizi Çekebilir

Türkiye fiyatı açıklanan Xbox Series S