reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Samsung Galaxy A51

Samsung Galaxy A51, yakın çekim konusunda iddialı geliyor

2019 Galaxy A serisine yakında dahil edilecek Samsung Galaxy A51 için kamera tarafına yönelik önemli bir makro detayı ortaya çıktı.

Advertisement

Geçtiğimiz hafta tasarımı ve bazı teknik detayları sızdırılan akıllı telefon Samsung Galaxy A51, daha önce söylendiği gibi dörtlü değil üçlü kamera sistemine ev sahipliği yapıyor. İşte burada söylendiği kadarıyla 48 megapiksel ana + 12 megapiksel ultra geniş açı ve 5 megapiksel makro kamera bir araya geliyor. Daha önce 12 megapiksel telefoto ve 5 megapiksel derinlik sensörü taşıdığı aktarılan cihaz, bu konuda ciddi bir değişiklik almış durumda. Özel makro lensiyle yakın çekim fotoğraf performansının yüksek olacağı görülen telefon, yukarıda görebileceğiniz üzere merkeze konumlandırılan bir kamera deliğine sahip. Genel olarak çok ince çerçeveler üstüne kurulan akıllı telefon, arkasındaki kamera sistemini de büyük bir modül içinde taşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy A51 merak uyandırıyor

Gücünü Exynos 9611 işlemciden ve 4 GB RAM‘den alan akıllı telefon, beklendiği gibi Android 10 işletim sistemiyle yolda. Sızdırıldığı kadarıyla 6,5 inç AMOLED ekran ile 32 megapiksel selfie kamerası bulunan Galaxy A51, parmak izi sensörünü ekrana entegre ediyor ve 3,5 mm kulaklık girişi ile USB-C portuyla geliyor. Resmi kayıtlarda göründüğü kadarıyla cihaz kesin olarak 4.000 mAh pil üstüne kuruluyor.

İlgili Video