reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy F55

Samsung Galaxy F55 5G resmi olarak lanse edildi

Samsung’un ürün gamı büyümeye devam ediyor, markadan bugün daha önce sızdırılan Samsung Galaxy F55 modeli de geldi.

Samsung Galaxy F55, suni deri bir arka kaplama ile geliyor ve ilk olarak Hindistan’da satışa çıkıyor. Türkiye’de satışı bu model adı altında olası olmayan telefon, 6,7-inç FHD+ 120 Hz AMOLED ekrana sahip, gücünü Qualcomm imzalı Snapdragon 7 Gen 1 işlemciden alıyor ve 45W şarj destekli 5.000 mAh batarya ile geliyor. Önünde 50 megapiksellik bir selfie kamerası olan telefon, arkada ise OIS’e sahip 50 megapiksel geniş açı + 8 megapiksel ultra geniş açı + 2 megapiksel makro kameraları bir araya getiriyor. Kutusundan elbette Android 14 ile çıkan 180 gramlık cihaz, 7,8 mm kalınlığında ve parmak izi sensörünü ekrana konumlandırıyor. Fiyatı yaklaşık 325 dolar olan Galaxy F55, şimdilik yukarıda gördüğünüz iki farklı renkte satılıyor. Samsung’dan bugün ayrıca Samsung Galaxy M35 5G modeli de geldi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Telefon hatırlamak adına düz kenarlara sahip giriş seviyesi standart bir model ve sadece temel ihtiyaçlara odaklanıyor. Brezilya merkezli olarak lanse edilen günümüz için kalın çerçeveli telefon, teknik olarak bakarsak 6,6-inç boyutunda bir FHD+ 120 Hz S-AMOLED ekran üzerine kurulmuş ve gücünü Samsung imzalı Exynos 1380 işlemciden alıyor. 25W şarj destekli 6.000 mAh batarya taşıyan ve toplam üç farklı renkte gelen Galaxy M35 5G, arkasında üç farklı kamerayı dikey dizilimde bir araya getiriyor.

Burada spesifik olarak OIS’e sahip 50 megapiksel geniş açı + 8 megapiksel ultra geniş açı + 2 megapiksel makro kameraların kullanıldığı belirtiliyor, cihazdaki ekran deliğine konulan selfie kamerasında ise 13 megapiksel çözünürlük sunuluyor. Henüz fiyatı belli olmayan telefon, kutusundan Android 14 temelli OneUI 6.1 ile çıkıyor. İsminde de geçtiği üzere 5G destekli modelde, Wi-Fi 6 desteği de bulunuyor.

Samsung Galaxy F55 yanında bu da ilginizi çekebilir: Samsung imzalı ilginç projektör Freestyle

İLGİLİ HABERLER