reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy A30s Samsung Galaxy M62 Samsung Galaxy M42

Samsung Galaxy M62 yolda olabilir; işte ilk bilgiler

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, ürün gamını büyütmeyi sürdürüyor. Firmadan yakında Samsung Galaxy M62 da gelebilir.

Samsung’un Galaxy M, Galaxy A, Galaxy S, Galaxy Z ve Galaxy F gibi birçok serisi bulunuyor. İşte bu serilerin en altını temsil eden Galaxy M ailesine eklenecek bir sonraki üst düzey model Samsung Galaxy M62 olabilir. Modelin ismi henüz netleşmedi ancak alt seviyenin en iyisi aktarıldığı kadarıyla en üstte 256 GB dahili depolama sunacak. Diğer depolama seçeneğinin 128 GB olacağı düşünülen model, şimdilik bunun haricinde bir detay kazanmıyor. Ancak telefonun en az 7 bin mAh pile ve AMOLED ekrana sahip olacağı düşünülüyor. Ürün gamını ciddi şekilde artıran Samsung, biliyorsunuz şu an dünyanın en büyük telefon üreticisi konumunda yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy M62 dikkat çekerken, firmadan en son ISOCELL Vizion 33D geldi

Ortamı üç boyutlu olarak derinliğiyle beraber etkili şekilde algılayabildiği aktarılan yeni sensör, bu açıdan hem AR / VR hem de fotoğraf tarafında ciddi imkanlar sunuyor. Sadece tek bir kareden derinlik haritası çıkarabilen ve saniyede 120 kare yakalayabilen ISOCELL Vizion 33D, aktarıldığı kadarıyla düşük güç harcıyor, 5 metre mesafeden obje takibi yapabiliyor ve kameraların otomatik netleme performansını da artıyor.

Not: Görsel temsilidir.

İlginizi Çekebilir

OPPO imzalı ilk akıllı saat modeli