reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 10 Lite

Samsung Galaxy Note 10 Lite fiyatı düşmeye devam ediyor

S Pen destekli Samsung Galaxy Note 10 Lite modelinin fiyatı düştü. 5.799 TL‘lik fiyat etiketine sahip olan model şu anda 4.707 TL‘ye satın alınabiliyor. Siyah renkli model için bu fiyat geçerliyken cihazın kırmızı veya gri renk seçeceği için 4.748 TL ödemek gerekiyor. Exynos 9810 işlemcisini bünyesinde barındıran modelde 2.400 x 1.080 piksel çözünürlüklü Super AMOLED ekran yer alıyor.

Modelin depolama kapasitesi ise 128 GB. Önünde 32 megapiksel F2.2 kamera yer alan ve 4.500 mAh pile sahip olan Samsung Galaxy Note 10 Lite, arkasında üçlü kurulum barındırıyor. Burada 12 megapiksel F1.7, 12 megapiksel F2.2 ultra geniş açı, 12 megapiksel F2.4 telefoto (2x zoom) kameralar bir araya geliyor. Telefonun arka kamerası saniyede 60 kare 4K video kaydına, ön kamerası ise saniyede 30 kare 4K video kaydına imkan tanıyor. Ön kameranın 4K video kaydına destek vermesi özellikle VLOG çekim yapan kullanıcıları mutlu edeceğe benziyor.  Model kutusundan Android 10 ve One UI 2 ile çıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 10 Lite S Pen desteğiyle geliyor

Fiziksel tuşu artık Bluetooth desteğine kavuşan S Pen ile telefonu basit şekilde yönetmek mümkün. Kalemin geliştirilen yazı desteği, artık el yazılarını birebir ekrana geçirebilecek şekilde iyi tanıyor. Notları metin şeklinde kaydetmenin yanı sıra kalemi çıkardıktan sonra herhangi bir yere yazıldığında da yazılar kayıt altına alınıyor. Ayrıca PenUp uygulaması ile sanatsal çalışmalar oluşturabiliyor, bu çalışmaları uygulama içerisindeki toplulukta paylaşarak başka çevrelerce yorum ya da beğeni alınabiliyor. Çizim yapmayı seven kullanıcılar için Galaxy Note 10 Lite iyi bir seçenek gibi görünüyor.

İlginizi Çekebilir

SpaceX bugün önemli bir başarı ilan etti