reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 10 Lite

Samsung Galaxy Note 10 Lite için yeni indirim fırsatı

Samsung Galaxy Note 10 Lite modelinin fiyatında indirim yapıldı. Piyasaya ilk çıktığında fiyatı 5.799 TL olan telefonun fiyatı 4.222 TL‘ye geriledi.

Sunduğu performansla bizim de beğenimizi kazanan model Exynos 9810 işlemcisinden ve 8 GB RAM’den güç alıyor. Modelde 2.400 x 1.080 piksel çözünürlüklü Super AMOLED ekran karşımıza çıkıyor.

Modelin depolama kapasitesi ise 128 GB. Önünde 32 megapiksel F2.2 kamera yer alan ve 4.500 mAh pile sahip olan Samsung Galaxy Note 10 Lite, arkasında üçlü kurulum barındırıyor. Burada 12 megapiksel F1.7, 12 megapiksel F2.2 ultra geniş açı, 12 megapiksel F2.4 telefoto (2x zoom) kameralar bir araya geliyor. Telefonun arka kamerası saniyede 60 kare 4K video kaydına, ön kamerası ise saniyede 30 kare 4K video kaydına imkan tanıyor. Ön kameranın 4K video kaydına destek vermesi özellikle VLOG çekim yapan kullanıcıları hedef alıyor. Model kutusundan Android 10 ve One UI 2 ile çıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 10 Lite çizim yapmayı seven kullanıcılar için biçilmiş kaftan

S Pen sayesinde kullanıcılar telefonu basit bir şekilde kontrol edebiliyor. Kalemin geliştirilen yazı desteği, artık el yazılarını birebir ekrana geçirebilecek şekilde iyi tanıyor. Notları metin şeklinde kaydetmenin yanı sıra kalemi çıkardıktan sonra herhangi bir yere yazıldığında da yazılar kayıt altına alınıyor. Ayrıca PenUp uygulaması ile sanatsal çalışmalar oluşturmak mümkün. Bu çalışmaları uygulama içerisindeki toplulukta paylaşarak başka çevrelerce yorum ya da beğeni alınabiliyor. Çizim yapmayı seven kullanıcılar için Galaxy Note 10 Lite iyi bir seçenek.

Samsung

İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy S ailesi için geçmişe dönüş videosu