reklamı kapat

POPÜLER

Galaxy Note 9
Galaxy Note 9
Galaxy Note 9
Galaxy Note 9

Samsung Galaxy Note 9 ile çekilen ilk fotoğraflar

Kısa bir süre önce tanıtılan Samsung Galaxy Note 9 ile çekilen ilk fotoğraflar ortaya çıktı. Paylaşılan fotoğraflara bakıldığında telefonun hem gün ışığında hem de düşük ışıkta yapılan çekimlerde başarılı olduğunu görüyoruz. Kontrast, beyaz dengesi ve pozlama değeri gibi ayarları optimize eden telefon göz kırpma veya bulanıklık durumunda anında yeniden çekim yapabiliyor.

Galaxy Note 8’de ilk kez çift kamera tercihinde bulunan Samsung, yeni modelde de çift kamera sistemine destek veriyor. Galaxy Note 8 modelinin 12 megapiksellik kamerasında F/1.7 diyafram sunan Samsung yeni modelin diyaframı Galaxy S9 modellerinde olduğu gibi f/1.5 ile f/2.4 arasında değişebiliyor. F/1.5 diyafram değeri sayesinde telefonun kamerası düşük ışıkta Galaxy Note 8’den daha başarılı performans sergiliyor. Yapay zeka desteğiyle fark taratan Galaxy Note 9’un diğer kamerasında ise sabit f/2.4 diyafram aralığı kullanılıyor. Galaxy Note 9’un kameralarından birinin geniş açı diğerininse telefoto olduğunu da belirtelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Galaxy Note 9’un Türkiye satış fiyatı ne kadar?

Samsung Galaxy Note 9’un Türkiye fiyatı resmen belli oldu. Türkiye tanıtımı gerçekleşen Galaxy Note 9’un 128 GB’lık versiyonu 6.499 TL‘den, 512 GB’lık versiyonu ise 7.499 TL‘den satışa sunulacak. 10 Ağustos’tan itibaren Türkiye’de ön siparişe açılacak telefonun 7 Eylül’e kadar ön sipariş hediyeli olduğunu belirtmekte yarar var.

Video