reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 9 Android 10 Galaxy M20 Samsung Android 10 One UI 2.5

Samsung Galaxy Note 9 ve Galaxy S9’lara One UI 2.5 müjdesi

Samsung Galaxy S20 ailesine erken gelen One UI 2.5 güncellemesi Samsung Galaxy Note 9 ve Galaxy S9‘lara da gelecek gibi görünüyor.

İlk olarak Samsung Galaxy Note 20 ve Galaxy Note 20 Ultra ile kullanıma çıkan Android 10 temelli One UI 2.5 güncellemesi kısa süre önce Samsung Galaxy S20 ailesine de gönderilmeye başlanmıştı. İlk olarak 5G sürümlere gelen ancak yakında herkese gönderilecek denilen güncelleme, telefonlara güzel özellikler getiriyordu. İşte bu güncelleme Samsung’un açıklamasına göre eski cihazlar Samsung Galaxy Note 9 ve Galaxy S9 serisi modellere de gönderilecek. Daha önce söylendiği kadarıyla One UI 2.5 öncelikle bu modellerden önce Galaxy S10 ve Galaxy Note 10 serisine gönderilmek üzere hazırlanıyor. Yeni sürüm Galaxy S20 serisine Galaxy Note 20‘ler ile hayatımıza giren kablosuz DeX desteğini getiriyor. Bu sayede Galaxy S20 ailesi kablosuz olarak destekli televizyonlar üzerinden bir bilgisayar halini alabiliyor. Aynı zamanda Galaxy S20’lere birçok yeni kamera özelliği de (Gelişmiş Pro video modu vb.) gelen yenilikler arasında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 9 ve Galaxy S9 modelleri güncel tutulacak

Firmanın bu modellere Android 11 güncellemesini de vereceği düşünülüyor. Kısa süre önce yeni cihazlar için üç yıllık bir Android güncelleme sözü veren Samsung, güncelleme konusunda artık hiç olmadığı kadar daha çok önem veriyor.

İlginizi Çekebilir

Bu da şirketin en yeni katlanabiliri için hazırlanan özel versiyon