reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note7’nin geri döneceği iddialarına Samsung’dan yanıt

Kısa bir süre öncesinde Samsung Galaxy Note7’lerin geri döneceği yönünde iddialar ortaya çıkmış ve bu da büyük heyecan yaratmıştı. İddialara göre Samsung Galaxy Note7’nin sorunlarından arındırılan bir versiyonu gelişmekte olan birkaç ülkede satışa sunulacaktı. Samsung konuyla ilgili olarak bir açıklama yaptı.

Samsung Hindistan tarafından aktarılan bilgilere göre Samsung’un Galaxy Note7’yi yeniden piyasaya sürme gibi bir düşüncesi bulunmuyor. Söz konusu açıklama Samsung’un Hindistan bölgesi için böyle bir düşüncesi olmadığını gösterir nitelikte. Fakat daha önce çıkan haberde Samsung’un Hindistan dışında bir de Vietnam’da cihazı satışa süreceği söylenmişti. Samsung Vietnam’dan konuyla ilgili olarak herhangi bir açıklama gelmiş değil. Samsung Hindistan’ın diğer bölgelerle ilgili olarak herhangi bir bilgiye sahip olmadığı ve kendi bölgesi için açıklama yaptığı düşünülüyor.

Samsung Galaxy Note7 ilk piyasaya sürüldüğünde şık tasarımı ve üstün özellikleriyle dikkatleri üzerine çekmişti. Eğer pil sorunu yaşanmasaydı milyonlarca satışa ulaşması işten bile değildi. Fakat bulunduğumuz duruma baktığımızda Samsung Galaxy Note7 ismi sadece sorunlarla anıldığı için cihaz sorunsuz şekilde yeniden piyasaya sürülse bile birçok kişi telefona çekimser yaklaşacaktır. Samsung eğer gerçekten Galaxy Note7’yi kısmi olarak da olsa yeniden piyasaya sunmayı planlıyorsa akıllardaki bu ön yargıları yıkması gerekecek.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Samsung Galaxy Note7’nin geri döneceği iddialarına Samsung’dan yanıt” için bir cevap

  1. fatih çelik dedi ki:

    Yerinde bir karar bence.