reklamı kapat

POPÜLER

galaxy note7

Samsung, Galaxy Note7’nin yeni bir Samsung cihazla değiştirilmesi için para teklif ediyor

Galaxy Note7‘nin üretimi durduktan sonra kullanıcıların minimum düzeyde madur olması için değişim ve iade süreci devam ediyor. Samsung, Galaxy Note7’yi yeni bir Samsung cihazla değiştirmek isteyen kullanıcılardan “teşvik primini” esirgemiyor.

Samsung’un Amerika’da yaptığı son basın açıklamasına göre firma kullanıcıların güvenini ve takdiri kazanmak için yeni yöntemler deniyor. Açıklamaya göre kullanıcılar Galaxy Note7’lerini iade edip paralarını geri alabilir ya da yeni bir Samsung cihazla değişiklik yapabilir. Buraya kadar bir önceki iade politikasıyla aynı olan durum ikinci adımda biraz değişiyor.

13 Ekim‘den itibaren iade ve değişim programında kullanıcılara Amerika’da iki seçenek sunuluyor. Galaxy Note7’yi başka bir Samsung cihazla değiştiren kullanıcılar 100 dolara kadar ödeme alabiliyor. Galaxy Note7’yi iade edip Samsung’un yeni bir cihazına geçmek istemeyen kullanıcılar ise para iadesinin yanında 25 dolarlık ek bir ödeme alıyor. Samsung kullanıcılarının Galaxy S7 edge‘e olan ilgisi düşünülünce bu 100 dolarlık teşvikle beraber Galaxy Note7’ler Galaxy S7 edge ile değiştirilecek gibi görünüyor.