reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S24 Plus
Samsung Galaxy S24 Plus
Samsung Galaxy S24 Plus
Samsung Galaxy S24 Plus
Samsung Galaxy S24 Plus
Samsung Galaxy S24 Plus
Samsung Galaxy S24 Plus
Samsung Galaxy S24 Plus
Samsung Galaxy S24 Plus

50 MP kameralı Samsung Galaxy S24 Plus ile çekilmiş fotoğraflar [Galeri]

Bir süredir kullandığımız Samsung Galaxy S24 Plus ile çektiğimiz fotoğrafları sizlerle paylaşmak istiyoruz. Kısa bir süre önce Galaxy S24 Ultra ve Galaxy S24 modelleriyle birlikte lanse edilen Galaxy S24 Plus selefinde olduğu gibi üç adet kamerayı bünyesinde barındırıyor.

Galaxy S23 Plus’ta olduğu gibi yeni modelin ana kamerası da 50 megapiksel çözünürlüğünde ve F/1.8 diyafram değerinde. Optik görüntü sabitleme özelliğine sahip olan bu kamera düşük ışıkta yaşanabilecek sarsıntıyı azaltarak daha kaliteli fotoğraf ve video kaydına imkan tanıyor. Çift Piksel PDAF özelliğiyle hızlı netleme yapabilen bu kamera hem iyi hem de düşük ışıkta amiral gemisi telefonlara yakışacak düzeyde performans sergiliyor. Önümüzdeki günlerde paylaşacağımız inceleme yazımızda telefonun sunduğu kamera performansına daha çok yer vereceğiz. Telefonda kullanılan ikinci kameraya bakıldığında 10 megapiksellik bir telefoto kamera karşımıza çıkıyor. Bir önceki modelin odak uzaklığı 70 mm iken, yeni modelin odak uzaklığı 67 mm. Sensör boyutu olarak bir önceki modelle aynı olan bu kamera 3 kat optik yakınlaştırmaya olanak tanıyor. 30 kat dijital yakınlaştırma yapabilen bu kamera dışında cihazda 12 megapiksellik ultra geniş açı kamera var. Bu kamerayla daha geniş açıda fotoğraflar çekilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S24 Plus yüksek çözünürlüklü video kaydıyla da öne çıkıyor

Saniyede 30 kare 8K video kaydına da olanak sağlayan telefonun ön tarafında 12 megapiksel çözünürlük sunan kamera yer alıyor. Biraz önce de belirttiğimiz gibi telefonun detaylı incelemesini önümüzdeki günlerde paylaşacağız. Haberin girişindeki galeri üzerinden fotoğraflara ulaşabilirsiniz.

 

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER