reklamı kapat

POPÜLER

samsung-s6--edge-02

Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge için rekor ön sipariş

Mobil Dünya Kongresi‘nin en çok konuşulan duyurularından biri olan Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge, firmanın en popüler telefonları olma yolunda ilerliyor. Nisan ayında piyasada yerini alacak olan cihazların ön sipariş sayısı şimdiden dengeleri değiştirmeye hazır.

Korea Times‘ın haberine göre Samsung’un yeni cihazları, kullanıcıları ikna etmiş gibi görünüyor. Açıklanan ön sipariş rakamları, 15 milyon Galaxy S6 ve 5 milyon Galaxy S6 edge olmak üzere dünya genelinde toplamda 20 milyon ön siparişin gerçekleştiğini gösteriyor. Samsung’un bir önceki amiral gemisi Galaxy S5‘in ilk 25 günde bayilere 10 milyon gönderildiği göz önüne alındığında, ön sipariş rakamları firma için de ciddi bir yükselişi işaret ediyor.

samsung-s6--edge-02
#TheNextGalaxy hashtagi ile tanıtılan Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge, getirdiği yeniliklerle Galaxy serisini yeni bir boyuta taşıyor. Çok daha şık ve dikkat çekici bir tasarımla gelen telefonlar, iyileştirilmiş kamera özelliklerinden gelişmiş performansa kadar baştan aşağı güçlü bir sistemle geliyor. Gelişmiş güvenlik özellikleriyle kurumsal çözümler sunan yeni Galaxy’ler, Samsung Pay özelliğini de beraberinde getiriyor. Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge ile ilgili detaylı bilgiyi buradan okuyabilirsiniz.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge için rekor ön sipariş” için 2 cevap

  1. ilkay dedi ki:

    samsung nasıl olsa satarım kafasındaydı anca ayakları yere değmeye başladı.

  2. Bunun adı nedir dedi ki:

    Çok yazık dünyanın sonu uzak değil artık insanlar daha çıkmayan cep tel. için bu kadar heyacanlandıklarını ve para verdiklerini görünce insan olarak utanıyorum. dünyanın insanlık adına yok olmaya yüz tututuşuna gösterseler dünya daha güze bir yer olacak inanın.