reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S7’nin kutusunu bir lama açtı [Video]

Samsung ve takipçileri için beklenen güne çok az kaldı. 21 Şubat’ta gerçekleşecek Unpacked etkinliğiyle merakla beklenen Galaxy S7 nihayet gün yüzüne çıkacak. Samsung heyecanı biraz daha yükseltmek adına yeni nesil amiral gemisi telefonu için gizemli bir reklam serisi başlatmış durumda.

Kutu açma içerikli gizemli reklamların ilkinde küçük bir çocuğun, içinde Galaxy S7’nin olduğu bir odada 30 saniye boyunca telefonu incelediğini ve aklında kaldığı kadarıyla resmettiğini görüyoruz. Tuhaf bir dikdörtgenimsi şeklin yer aldığı resimde doğal olarak telefonun hiçbir detayını göremiyoruz. Asıl tuhaflıksa ikinci reklamda. Bu kez odaya bir lama giriyor. Lamanın fırça darbeleriyle ortaya çıkan eser çok daha etkileyici görünse de bundan da pek bir şey çıkarmak mümkün değil. Belki sanat müzelerinin ilgisini çekebilir.

Reklam serisinin adı “Seven Days of Unboxing.” Yani pazar gününe bu kutu açmalı videolardan yedi tane göreceğiz. Şimdiye kadar iki adet yayınlanan reklamların devamını Samsung Sverige YouTube sayfasından takip edebilirsiniz.

VİDEO
https://youtu.be/ytb6GM8PoR0
https://youtu.be/15heVXgjGck