reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S7’nin pil ömrü ne olacak?

Samsung’un merakla beklenen amiral gemisi telefonu Galaxy S7’ye ait yeni bir sızıntı ortaya çıktı. Tanıtılmasına artık sayılı günler kalan telefonun şimdi de pil ömrü ortaya çıktı. Telefonun pil ömrü Eldar Murtazin isimli bir Rus kullanıcının attığı tweet neticesinde ortaya çıktı.

3.000 mAh kapasiteli bir pille geleceği konuşulan telefonun ekran parlaklığı yüzde 75 ve LTE hücresel şebeke bağlantısı açıkken pilinin 2 günden fazla dayandığı belirtiliyor. Telefondaki ekranın 4 saat 32 dakika boyunca açık kaldığını da belirtmekte yarar var. Pili tam şarj edildiğinde iki gün boyunca kullanılabileceği söylenen telefonun pil süresi hakkında geçtiğimiz ayın sonunda da bir iddia ortaya atılmıştı. Samsung Galaxy S7’nin en yüksek ekran parlaklığındayken 17 saat boyunca video oynatabileceği belirtilmişti. 21 Şubat’ta görücüye çıkacak telefon hakkındaki tüm detaylı bilgileri sizlerle paylaşacağız.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Samsung Galaxy S7’nin pil ömrü ne olacak?” için bir cevap

  1. Ay Tolga dedi ki:

    Ah bu rakamlar gerçekte de olsa. Lakin evdeki hesap çarşıya uysa kim eksik birşeyler alarak eve dönerdi ki unutanlar hariç…