reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S8’i yeterince pahalı bulmayanlara altın kaplama Galaxy S8

12 Nisan 2017

Günümüzde akıllı telefon fiyatları iyiden iyiye artmış durumda. Amerika’da yeni piyasaya sürülen amiral gemisi cihazların fiyatları 1.000 dolar seviyesine yaklaşıyor. Gelecek yıllarda 1.000 dolardan daha pahalı telefonların hayatımıza girmeye başlayacağı düşünülüyor. Ülkemizde ise yeni bir amiral gemisi telefon alabilmek için en az 3.500 ile 4 bin TL gibi bir miktarı gözden çıkarmak gerekiyor. Eğer bu yüksek fiyatlar sizin için sorun değilse ve telefonunuzla fark yaratmak niyetindeyseniz altın kaplama Samsung Galaxy S8 aradığınız şey olabilir. 

Lüks ürünler satmasıyla bilinen Londra merkezli Truly Exquisite, Samsung Galaxy S8’in altın kaplama olan modelini ön siparişe sundu. Altın, roze altın ve platinyum kaplama seçeneklerinin yer aldığı model, siyah ve orkide grisi olmak üzere iki farklı renk seçeneği sunuyor. Telefonların fiyatları 2.800 dolardan başlıyor ve 3.000 dolara kadar yükselebiliyor. Ayrıca bu lüks cihazın yanında bazı ücretsiz hediyeler de yer alıyor. Bunlar power bank, kablosuz şarj cihazı, Samsung Gear VR gözlüğü ve lüks bir kartlık. Bu kadar yüksek bir fiyata sahip olan cihazın yanında ne verilse az olsa da hediyelerin fena görünmediğini söylemek gerek.

22 Mayıs tarihinde satışa sunulacak olan telefonun internet üzerinden sipariş edilebileceği belirtiliyor. Cihazla ilgili detaylara buradan göz atabilirsiniz.

YORUMLAR