reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S8’in renk seçenekleri ve fiyatları göründü

Samsung Galaxy S8 ile ilgili neredeyse her bilgi ortaya çıktığı için cihazla ilgili bilinmedik yalnızca birkaç detay kaldı. Yeni çıkan bilgilerle birlikte karanlıkta kalmış bazı detaylar da gün yüzüne çıkmış oldu. Daha önceki bazı iddiaları doğrulayan bilgiler ayrıca daha önce bilinmeyen detayları da içerisinde barındırıyor. 

Advertisement

Bilindiği üzere Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus olmak üzere iki farklı cihazın tanıtılması bekleniyor. Samsung Galaxy S8, SM-G950 model numarasıyla anılıyor. Samsung Galaxy S8 Plus’ın model numarasıysa SM-G955 olarak belirlenmiş durumda. Perakende mağazasının stoklarında göründüğüne göre siyah, altın ve orkide grisi olmak üzere 3 farklı renk seçeneği bulunuyor. Ancak bu renk seçenekleri arasında bulunmayan bazı renklerin olma ihtimalini de unutmamak gerekiyor.  Fiyatlar Ukrayna para birimine göre belirlenmiş durumda. Ancak fiyatları dolara çevirdiğimizde Samsung Galaxy S8’in fiyatı 950 dolar gibi bir rakama denk geliyor. Samsung Galaxy S8+’ın fiyatı ise 1.050 dolar seviyesinde görünüyor. Elbette Samsung Galaxy S8’in fiyatı her ülkede farklı olacaktır ancak fiyatların genel itibarıyla bu seviyede olacağını söylemek mümkün.

Samsung Galaxy S8’in 29 Mart tarihinde New York’ta gerçekleştirilecek olan bir etkinlikle birlikte tüm detaylarıyla tanıtılması bekleniyor. Cihazla ilgili son detayların ise önümüzdeki haftalar içerisinde ortaya çıkacağı düşünülüyor.