reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S8’in renk seçenekleri ve fiyatları göründü

Samsung Galaxy S8 ile ilgili neredeyse her bilgi ortaya çıktığı için cihazla ilgili bilinmedik yalnızca birkaç detay kaldı. Yeni çıkan bilgilerle birlikte karanlıkta kalmış bazı detaylar da gün yüzüne çıkmış oldu. Daha önceki bazı iddiaları doğrulayan bilgiler ayrıca daha önce bilinmeyen detayları da içerisinde barındırıyor. 

Bilindiği üzere Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus olmak üzere iki farklı cihazın tanıtılması bekleniyor. Samsung Galaxy S8, SM-G950 model numarasıyla anılıyor. Samsung Galaxy S8 Plus’ın model numarasıysa SM-G955 olarak belirlenmiş durumda. Perakende mağazasının stoklarında göründüğüne göre siyah, altın ve orkide grisi olmak üzere 3 farklı renk seçeneği bulunuyor. Ancak bu renk seçenekleri arasında bulunmayan bazı renklerin olma ihtimalini de unutmamak gerekiyor.  Fiyatlar Ukrayna para birimine göre belirlenmiş durumda. Ancak fiyatları dolara çevirdiğimizde Samsung Galaxy S8’in fiyatı 950 dolar gibi bir rakama denk geliyor. Samsung Galaxy S8+’ın fiyatı ise 1.050 dolar seviyesinde görünüyor. Elbette Samsung Galaxy S8’in fiyatı her ülkede farklı olacaktır ancak fiyatların genel itibarıyla bu seviyede olacağını söylemek mümkün.

Samsung Galaxy S8’in 29 Mart tarihinde New York’ta gerçekleştirilecek olan bir etkinlikle birlikte tüm detaylarıyla tanıtılması bekleniyor. Cihazla ilgili son detayların ise önümüzdeki haftalar içerisinde ortaya çıkacağı düşünülüyor.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Samsung Galaxy S8’in renk seçenekleri ve fiyatları göründü” için bir cevap

  1. Mehmet Koca dedi ki:

    950’nin bir rakam değil sayı olması editörün gözünden kaçmış anlaşılan. Ayrıca çok fahiş bir ücret değil bu telefon için çünkü Apple gibi cihazların aksine Samsung piyasa sürdüğü ürünün ekonomik değerini korumak gibi bir çaba içerisinde değil ayrıca fazla ürün çıkartıldığı için tabii olarak amiral gemisi sayılacak ürünlerin de değeri serbest piyasada değeri düşüyor.

    Sistem özellikleri hakkında kesin bir söylemek henüz mümkün değil fakat Note 7 faciası ardından yeni sürülecek üründen devrimsel nitelikte bir değişiklik beklemek yine de akıl karı değil çünkü harcama yapılabilecek ekonomik durumları stabil sayılan değerin altında.
    Ekran adına yapılan değişiklikler kullanıcı adına daha serbest ve geniş bir alanda hareket etme hakkı sunuyor ki kavisli ekran moda olduğundan beri Samsung’un cihazları üzerinde hedeflediği ideal buydu. Sistem özellikleri diğer cihazlarına oranla fark yaratmak amacıyla devinimsel bir oranda artacaktır.

    Şahsi kanaatime göre ‘iyi’ nin üstünde olacak ama S7’nin yarattığı devrimi yaratamayacak Samsung marka telefondur.