reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S8 çok farklı bir renk seçeneğiyle geliyor

Eskiden akıllı telefonlar siyah veya beyaz gibi sıradan renklerde satışa sunuluyordu. Zaten akıllı cihazlar pek yaygın olmadığından ötürü cihazın renginden ziyade özelliklerine, dokunmatik ekranına ve cep telefonlarına göre çok daha taşınabilirliğine daha fazla dikkat ediyorduk. Ancak günümüzde akıllı telefonlar neredeyse herkesin elinde olduğu için farklılık yaratmak zor olabiliyor. Artık yeni bir telefon alındığında bu cihazın yeni olduğunu göstermek için farklı renkler seçiliyor. Samsung’un yeni amiral gemisi modelinde de farklı bir renk seçeneğinin yer alacağı ileri sürülüyor.

Twitter üzerinden teknolojik cihazlarla ilgili bilgiler sızdıran Roland Quandt’ın aktardıklarına göre 3 farklı renkte Galaxy S8 modeli bizleri bekliyor. Bu renklerin siyah, gümüş ve mor olacağı belirtiliyor. Daha önce kullanılmayan bu yeni renk seçeneğinin Samsung Galaxy S8’in şık tasarımında ne kadar iyi görüneceğini öngörmek zor değil.

Renk seçenekleri dışında cihazın fiyatlandırması da ortaya çıkmış durumda. Buna göre Samsung Galaxy S8’in 799 euro (845 dolar) ve Galaxy S8+’ın  899 euro (950 dolar) fiyat etiketiyle satışa sunulması bekleniyor. Quandt, bu bilgilerin Avrupa kaynaklı olduğun ve fiyatların, renk seçeneklerinin ve cihazın bulunabilirliğinin ülkelere göre değişiklik gösterebileceğinin altını çiziyor. Samsung gerçekten de mor renkli Samsung Galaxy S8’i tanıtacak mı sorusu ve diğer tüm soruların cevabı için 29 Mart tarihini bekliyoruz.

YORUMLAR