reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S8’in farklı renkleri detaylı şekilde göründü

Duyurusuna 10 günden daha kısa bir süre kalan Samsung Galaxy S8’in gölgede kalmış son detayları da gün yüzüne çıktı. Daha önce cihazın renk seçenekleriyle ilgili olarak bazı iddialar ortaya atılmış ancak bu renk seçeneklerinin telefon üzerinde nasıl görüneceğini net şekilde gösteren görseller yayınlanmamıştı. Teknolojik cihazları ve özellikle de akıllı telefonları önceden sızdıran evleaks, Samsung Galaxy S8’in farklı renk seçeneklerini ve fiyatını sızdırdı.

Evleaks, diğer adıyla Evan Blass, ocak ayından bu yana Samsung Galaxy S8 ile ilgili sızıntılar yapmaya devam ediyor. Twitter’dan paylaşılan görselde hem Samsung Galaxy S8 hem de Samsung Galaxy S8+’ın renk seçenekleri görülüyor. Siyah, orkide grisi ve gümüş olmak üzere 3 farklı renk seçeneği bulunuyor. Görselde tüm bu renk seçenekleri yan yana görülebiliyor. Görselin üst kısmında Samsung Galaxy S8’ler görülürken alt kısımda ise Samsung Galaxy S8+’ler boy gösteriyor.

Gönderilen bir diğer tweet’te ise cihazların satış fiyatları karşımıza çıkıyor. Samsung Galaxy S8’in 799, Galaxy S8+’ın ise 899 euro fiyat etiketiyle satışa sunulacağı belirtiliyor. DeX isimli standın 150 euro’ya satılacağı, Gear VR’ın 129 euro’ya satışa sunulacağı ve son olarak Gear 360’ın ise 229 euro fiyat etiketiyle kullanıcılara sunulacağı belirtiliyor. Samsung Galaxy S8’in resmi olarak 29 Mart tarihinde tanıtılacağını hatırlatalım.