reklamı kapat

POPÜLER

Bryan Cranston, Better Call Saul’a göz kırptı

Breaking Bad dizisiyle akıllara kazınan Walter White yakında ekranlara dönebilir. Bu sevilen karakteri canlandıran Bryan Cranston, Better Call Saul‘da rol almak istediğini dile getirdi. Onun bu sözleri hayranların umutlanması neden oldu.

Yakın gelecekte izleyici karşısına çıkan Breaking Bad kısa sürede televizyonun efsane yapımları arasına girdi. Bu başarıda Walter White karakteri ve Bryan Cranston‘ın harika performansının etkisi de oldukça büyük. İlgiyle takip edilen yapımın son bulmasının ardından Better Call Saul duyuruldu. Yine AMC‘de ekrana gelen dizi Breaking Bad’den önce yaşananları ekrana taşıyor. Hikayenin geçmişe dönmesiyle birlikte izleyicilerin Walter White ve Jesse Pinkman gibi karakterleri görme umudu da devam ediyor. Peki böyle bir sürpriz gerçekten mümkün mü?

Merak edilen bu soruyu Moviefone, Bryan Cranston’a yöneltti. Sevilen oyuncu “Bilmiyorum. Aslına bakarsanız bunun oldukça keyifli olacağını düşünüyorum. Ancak şimdiye kadar benimle iletişime geçen kimse olmadı. Vince Gilligan’ın bu hikayenin devamlılığını bozacak bir şey yapmayacağını biliyorum. Düşününce bu karakterlerin birinin yanından geçip gitmesi de mümkün. Mesela iki adam markette karşılaşabilir. “ sözlerini sarf etti. Ardından da “Eğer böyle bir teklif alırsam hiç düşünmeden kabul ederim. Vince beni istediği sürece dizide yer alırım.” diyerek niyetini açıkça belli etti.

Şimdilik Walter White’ın Better Call Saul’da yer alacağına dair net bir bilgi yok ancak en azından Bryan Cranston’ın bu konuda istekli olduğunu öğrenmiş olduk.