reklamı kapat

POPÜLER

Power Rangers’ın yeni tanıtımında Bryan Cranston yüzünü gösteriyor [Video]

Özellikle 90’lı yıllarda popüler olan Power Rangers şimdi de beyaz perdede izleyici karşısına çıkacak. Seyircilere nostaljik anlar yaşatacak olan yapımdan yeni bir tanıtım paylaşıldı.

Duyurulduğu zamandan beri ilgiyle takip edilen ve çeşitli yönlerden eleştirilen yapımın başrollerini Dacre Montgomery, Ludi Lin, RJ Cyler, Becky G., Naomi Scott paylaşıyor. Onlara Bryan Cranston, Elizabeth Banks ile Bill Hader gibi ünlü isimler de eşlik ediyor. Cranston, Zordon karakterini canlandırırken, Banks hikayenin kötüsü Rita Repulsa olarak karşımıza çıkıyor.

Tanıtıma baktığımızda liseye giden bir grup gencin başta anlamlandıramadıkları güçlere kavuştuğunu görüyoruz. Onlar giderek güçlerini kontrol etmeyi öğrenirken Rita Repulsa planlarını harekete geçiriyor. Böylece daha neyle karşı karşıya olduğunu bilmeyen gençlerin ona karşı mücadele vermesi gerekiyor. Senaryo orijinal seriyle bağlantılı görünse de, kostümlerdeki değişim göze batıyor. Bunun yanında izlediğimiz onca süper kahraman hikayesinin ardından senaryo pek ilgi uyandırmıyor.

Yönetmenliğini Dean Israelite‘nin üstlendiği Power Rangers’ın 24 Mart 2017‘de vizyona girmesi bekleniyor. Filmden paylaşılan yeni tanıtımı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.

İLGİLİ HABERLER