reklamı kapat

POPÜLER

Breaking Bad

Breaking Bad yıldızları 10. yıldönümü şerefine buluştu

Televizyonun en efsane işleri arasında kabul edilen Breaking Bad‘in ilk bölümü üzerinden tam 10 sene geçti. Önemli bir dönüm noktasını geride bırakan yapımın ana kadrosu bu özel gün için bir araya geldi.

Vince Gilligan‘ın yarattığı Breaking Bad’in ilk bölümü 2008 senesinde ekrana gelmişti. Beş sezon devam eden bu dizi AMC‘nin en başarılı işi olmakla kalmadı, Amerikan televizyonu efsaneleri arasına girmeyi başardı. Ekrana geldiği dönemde herkesin konuştuğu hikaye daha sonra Better Call Saul ile geçmişe döndü. Ana karakterlerin çoğunun yer almadığı bu kardeş dizi de başarılı bir şekilde yola devam ediyor.

Breaking Bad’in onuncu yaşında Entertainment Weekly özel bir buluşma gerçekleştirdi. Dizinin oyuncuları bu sayede yeniden bir araya geldi. Bryan Cranston, Aaron Paul, Anna Gunn, Dean Norris, Betsy Brandt, Bob Odenkirk ve Jonathan Banks uzun süre sonra kamera önünde buluştu. Paylaşılan fotoğraflar uzun süredir Breaking Bad hasreti çekenlerin özlemini biraz da olsa giderecek cinsten.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Entertainment Weekly’nin son sayısında yer alan Breaking Bad özel çekiminden paylaşılan tüm fotoğrafları haberimizin içinde yer alan galeride bulabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Black Mirror 4. sezon tanıtımı