reklamı kapat

POPÜLER

samsung galaxy s9

Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+’ın Türkiye fiyatı

Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtılan Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+’ın Türkiye fiyatları da belli oldu. Yeni kampanyalarla gelen cihazların fiyatı dikkat çekici.

Samsung, yeni nesil Galaxy S serisi cihazlarını nihayet kullanıcılarla buluşturdu. Hayli dikkat çeken özelliklerle gelen cihazlar S9 ve S9+ olmak üzere kullanıcılara iki alternatif sunuyor. S9, 5,8 inç Quad HD+ ekranında 18,5:9 ekran boyutuyla kullanıcıları canlı ve gerçekçi renklerle buluşturuyor. S9+’ta ise ekran özellikleri aynı kalırken boyut 6,2 inç oluyor. Cihazların birbirinden en çok ayrılan özelliği ise arka kamera oluyor. S9, çift diyafram aralıklı 12 megapiksel çözünürlüğünde tek arka kamerayla gelirken, S9+’ta aynı arka kameraya 12 megapiksellik ikinci bir kamera daha eşlik ediyor. Teknik detaylarda ise S9 modelinde işlemciye 4 GB RAM eşlik ederken, S9+’ta 6 GB RAM yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+’ın Türkiye fiyatı açıklandı

Yeni nesil Galaxy S modellerinin fiyatları ise hayli dikkat çekici. 64 GB hafızaya sahip Galaxy S9’un fiyatı 4.599 TL olurken, 64 GB, 128 GB ve 256 GB seçeneklerini sunan Galaxy S9+ ise sırasıyla 5.199 TL, 5.399 TL ve 5.699 TL’den kullanıcı ile buluşuyor. Bugünden itibaren shop.samsung.com/tr‘den ön sipariş verebileceğiniz modeller, mart ayı ortası itibarıyla Gece Siyahı, Titanyum Grisi ve yeni Leylak Moru renk seçenekleriyle tüm yetkili satış noktalarındaki yerini alacak.

S9 ve S9+ almak isteyen kullanıcıları çeşitli kampanyalar da bekliyor. Galaxy serisinin yeni cihazlarına eski telefonlarını geri vererek sahip olmak isteyenler belirli üçüncü taraf satış noktalarından, eski telefonlarını vererek 4.000 TL’ye kadar indirim hakkı kazanabilecek. 26 Şubat – 22 Mart tarihleri arasında geçerli kampanya ile de, Galaxy S9 ve S9+ satın alanlar, shop.samsung.com/tr’de mobil aksesuar alımlarında geçerli olan 400 TL’lik hediye çeki kazanacak.

Video