reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Tab 4

Samsung Galaxy Tab 4 7.0’ın basın fotoğrafları internete düştü

Önümüzdeki ay Galaxy S5’i piyasaya sürecek olan Samsung, bir taraftan da yeni tableti Galaxy Tab 4 7.0’ı tanıtma telaşı içinde. Sızıntılarıyla ün yapmış evleaks, her zaman olduğu gibi tanıtım tarihinden önce Galaxy Tab 4 7.0’a ait olduğu söylenen basın görsellerini paylaştı. Görünüş olarak Galaxy Note 3’ü andıran tabletin 1280×720 piksel çözünürlüklü 7 inç ekranla geleceği söyleniyor. Siyah ve beyaz renk seçeneklerine sahip olacağı konuşulan 4.4 KitKat yüklü tabletin muhtemel teknik özellikleri ise şöyle: 1,2 GHz hızında çalışan dört çekirdekli işlemci, 1 GB RAM, 8 GB dahili depolama alanı, 3 megapiksel arka ve 1,3 megapiksel ön kamera. 320 gram ağırlığında ve 106 x 187 x 8,9 mm boyutlarında olacağı iddia edilen tabletin 24 Nisan tarihinde gün ışığına çıkması bekleniyor.

Samsung Galaxy Tab 4

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Samsung Galaxy Tab 4 7.0’ın basın fotoğrafları internete düştü” için bir cevap

 1. fatih çelik dedi ki:

  Anlamış değilim neden böyle bir tablet çıkartıyor şimdi.Özelliklerine bakacak olurak zaten hali hazırda bu özelliklerde piyasada tableti var.
  *3mp arka kamera….İnanılmaz bir özellik
  *1 gb ram…bakmayın onun 1 gb olduğuna 800 mb küsürlerde kullanılabilir bir kısmı free.Zaten onunda içine root edilmeden kaldırılamayan bir dünya uygulama ile tableti sattığından hiçbirşey yapmasanızda 300 mb kullanıyorsunuz.Geri size kalır 500mb .( adam olana çok bile 🙂
  — Amaa 4.4 kitkat var onda!!!
  — Bak ozaman herşey değişir